Atliekų pridavimo vietos bei jų tvarkytojai – vienoje svetainėje atliekos.lt

2018-05-08

Aplinkos apsaugos institutas kartu su savivaldybėmis į gyvendina projektą atliekos.lt. Tai internetinė svetainė, skirta visiems Lietuvos gyventojams, į monėms bei organizacijoms, kurioje teikiama informacija apie visų rūšių atliekas, jų pridavimo galimybes ir tvarkymą.

Daugelį buityje susidarančių atliekų galima perdirbti, todėl labai svarbu, susidarius atliekoms, jomis tinkamai pasirūpinti ir perduoti atliekų tvarkytojams. Iki šiol Lietuvoje nebuvo sukurta internetinė platforma, kurioje vienoje vietoje būtų galima rasti informaciją apie į vairių rūšių atliekų pridavimo galimybes ir jų tvarkymą.

Tikrai ne visi gyventojai žino, kur kokias atliekas reikia priduoti ar kas su jomis nutinka vėliau. Internetinė svetainė atliekos.lt tampa patogiu į rankiu kiekvienam gyventojui, nes joje pateikiama informacija ne tik apie atliekų pridavimo vietas, bet ir atliekų priėmimo sąlygas. čŒia gyventojai ir į monės galės atlikti paiešką pagal savivaldybes ar atskirus pagrindinių atliekų srautus, rasti informaciją apie atliekų tvarkytojus visoje Lietuvoje. Sukurta ir mobili šios svetainės versija“, – teigia Aplinkos apsaugos instituto direktorius A. Skinulis.

Svetainėje atliekos.lt teikiama informacija apie visus savivaldybėje veiklą vykdančius atliekų tvarkytojus pagal tvarkomų atliekų rūšį ir vietą. Siekiant užtikrinti atliekos.lt esančios informacijos tikslumą, bendradarbiaujant su visuomene ir atliekų tvarkytojais, duomenys bus nuolat atnaujinami ir pildomi. Dėl detalesnės informacijos apie projektą galite kreiptis tel.  +370 608 45 899 arba el. paštu info@atliekos.lt.

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.