Atkreipkite dėmesį į kelio ženklus!

2022-11-25
Vytauto gatvė, stovėjimo aikštelė
Plungė, Vytauto gatvė

Raginame vairuotojus, važinėjančius Plungės gatvėmis nauju ar  jau įprastu maršrutu, labiau atkreipti dėmesį į kelio ženklus ir vadovautis kelių eismo taisyklėmis.

Plungės rajono savivaldybės Saugaus eismo organizavimo komisija informuoja apie keletą priimtų sprendimų.

Siekiant užtikrinti saugų eismą viena centrinių Plungės gatvių, pakeistas transporto priemonių statymo būdas ties Vytauto g. 14 pastatu.  Automobilius įvažoje prašome statyti lygiagrečiai šaligatviui, o ne kampu. Toks sprendimas priimtas dėl to, kad vairuotojai, važiuojantys Vytauto gatve, buvo priversti išvažiuoti į priešingą eismo juostą dėl kampu prie Vytauto g. 14 namo stovinčių automobilių.

Atkreipiame dėmesį, kad ženklais bei horizontaliu ženklinimu pažymėta Salantų gatvėje įrengta perėja.

Kelio ženklais apribotas transporto priemonių sustojimas, stovėjimas A. Jucio skersgatvyje (ties sankryža su A. Jucio gatve), apribotas greitis išvažiavime iš „Saulės“ gimnazijos į Birutės gatvę.

Atsižvelgus į gyventojų ir įmonių pasiūlymą apribotas automobilių sustojimas ir stovėjimas Babrungo bei Vytauto g. atkarpose (prie šventoriaus tvoros).

Plungės miesto seniūnija, atsižvelgusi į seniūnaičių pateiktus siūlymus bei gautus prašymus, šiemet papildė ar naujai mieste įrengė daugiau nei penkiasdešimt informacinių ženklų.

Vairuotojai turi vadovautis pastatytais kelio ženklais bei ženklinimu ir laikytis kelių eismo taisyklų.

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.