Atkaklios krepšinio kovos Palangoje – tūkstančių žiūrovų akivaizdoje

2015-08-05

Sekmadienį Palangoje vykęs trečiasis „Sprite“ talentų kovų vienas prieš vieną atrankos etapas, kaip ir tikėtasi, buvo ypač atkaklus. Šias kovas ir linksmus žaidimus J.Basanavičiaus gatvėje stebėjo tūkstančiai žmonių, ypač apspitusių ten apsilankiusius Lietuvos vyrų rinktinės krepšininkus.

“Labai smagu, kad turnyras vyko puikiu oru ir gaubiant smagiai krepšinio šventės atmosferai. O tiek žmonių, panorusių dalyvauti žaidimuose ir fotografuotis su Lietuvos rinktinės krepšininkais, nesu matęs net per NBA žvaigždžių vizitus”, – sakė vienas „Sprite“ talentų kovų organizatorių Martynas Račkauskas.

12-17 metų jaunieji Lietuvos krepšininkai varžėsi trijose amžiaus grupėse, kurių po keturis geriausius gavo kelialapius į finalinį turnyrą Kaune.

Turnyro pertraukos metu į Palangos J.Basanavičiaus gatę atvyko ir Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės nariai Renaldas Seibutis ir Adas Juškevičius. Jie, kaip ir jų draugai ankstesnių etapų metu, dalyvavo nuotaikinguose žaidimuose su žiūrovais. Tik šįsyk žaidimų dalyviai ir stebėtojai buvo taip apimti azarto ir susidomėjimo, kad žaidimams kai kada trūko vietos.

Tarsi atspindėdama bendrą turnyro atkaklumą, simbolinė R.Seibučio ir A.Juškevičiaus dvikova buvo taip pat atkakli. Pataikęs lemiamą tritaškį ją laimėjo A.Juškevičius.

 Deimena Saldukaitė (Plungė) trečia iš kairės
 
 Agnesė Garčinskaitė (Plungė) trečia iš kairės

Didžiulį susidomėjimą sukėlė ir apdovanoti nugalėtojų dviračiu atvažiavęs Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas Arvydas Sabonis. Jis įteikė kvietimais į finalą tapusius diplomus bei etapo nugalėtojų prizus.

Tuo tarpu absoliutaus nugalėtojo, kuris paaiškės už poros savaičių Kaune, laukia 4950 eurų krepšinio stipendija. Kiekvienam amžiaus grupės laimėtojui (6 dalyviams) atiteks kelionės į 2015 metų Europos vyrų krepšinio čempionato „EuroBasket 2015“ finalines rungtynes Prancūzijoje.

Bilietą į Lilyje vyksiantį Europos čempionato finalą laimės ir dėjimo konkurso nugalėtojas. Savo nufilmuotą dėjimą reikia įkelti į http://spritepromo.eu/ svetainę, o dėl geriausių dėjimų bus balsuojama internetu. Penki geriausi susikaus konkurso superfinale rugpjūčio 17 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje draugiškų tarptautinių rungtynių Lietuva – Turkija ilgosios pertraukos metu.

„Sprite“ talentų kovos jau aplankė Vilnių ir Klaipėdą. Po Palangos etapo vienas prieš vieną kovos persikels į Alytų, o finalas rugpjūčio 15 dieną vyks Kaune.

“Sprite” talentų kovos startavo 2008 m. ir per šį laiką šis turnyras tapo tradiciniu renginiu jauniems žmonėms. Po sėkmingų renginių Lietuvoje “Sprite” krepšinio turnyrai taip pat išsiplėtė ir į Estiją bei Latviją.

Palangos etapo nugalėtojos merginos:

Gimusios 1998 – 1999 metais:

  1. Gintarė Andrijauskaitė
  2. Deimena Saldukaitė (Plungė)
  3. Ernesta Navikaitė
  4. Smiltė Petronytė

Gimusios 2002 – 2003 metais:

  1. Simona Visockaitė
  2. Agnesė Garčinskaitė (Plungė)
  3. Mariam Varoneckaitė
  4. Klaudija Janionytė

 

 

Lietuvos krepšinio federacijos informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.