Atidaryta Plungės rajono tautodailininkų ataskaitinė paroda

2015-03-18


 

       Plungės kultūros centro parodų salėje kovo 13 dieną atidaryta Plungės rajono tautodailininkų ataskaitinė paroda ,,Žemaitiškų tradicijų terpėje“. Tai tęstinis projektas, siekiantis palaikyti tautodailininkų organizacijos gyvybingumą, kūrybingumą. Šio projekto veiklos buvo plačiai aprašytos Lietuvos tautodailininkų sąjungos leidžiamame respublikiniame žurnale ,,Tautodailės metraštis“. Džiugina ir tai, kad šio žurnalo įvairiuose numeriuose taip pat buvo pristatytas 31 mūsų rajono tautodailininkas su savo kūriniais.

       O šių metų paroda, kaip ir visos kitos kasmetinės parodos, kalba apie tai, kad mūsų krašto tautodailininkai ypač veiklūs ir kūrybingi. Ekspozicijoje matome 46 tautodailininkų 169 naujus kūrinius. Įvairių žanrų, įvairių stilių, įvairių medžiagų, spalvų ir potėpių, kiekvienas savitas ir įdomus. Autoriai į šiuos savo darbus sudėjo visus savo troškimus, meilę, stiprybę ir, žinoma, begalinį savo užsispyrimą ir darbštumą.  Vieni jų tęsia klasikinę tautodailės tradiciją, kiti ieško individualaus braižo. Susirinkę tautodailininkai diskutavo, kas geriau, – ar tradicijų tąsa, ar originalumas. Bet vieningai nusprendė: svarbiausia yra kuriantis žmogus, nes be kūrybos mūsų gyvenimo paveikslas būtų pilkas ir nuobodus, o organizuojamos parodos menininkus išjudina, skatina kurti naujus darbus ir prasklaido ne tik tautodailininkų kasdienybę, bet ir tų, kurie ateina į parodas.  

       Kviečiame pasigrožėti įstabiais darbais, apsilankant Plungės kultūros centro parodų salėje darbo dienomis nuo 13 iki 17 val. arba prieš Plungės kultūros centre vykstančius renginius.

 

Plungės kultūros centro informacija


Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.