Asociacijai ,,Plungės kraštas“ – 10 metų (nuotraukos)

2017-01-24


       Sausio 18 d. asociacija ,,Plungės kraštas“  šventė 10-ies metų jubiliejų. Asociacija įkurta 2006 m. gruodžio mėnesį. Šiuo metu ji jungia 22 Plungės rajono bendruomenines organizacijas.

       Rima Jokubauskienė, asociacijos pirmininkė, pristatė per dešimtmetį įvykdytus projektus, nuveiktus bendruomenių darbus, kuriant ir gražinant mūsų gyvenviečių aplinką. Pranešimą ,,Kultūros centrų ir vietos bendruomenių bendradarbiavimas“ skaitė Žlibinų KC direktorius Žydrūnas Purauskis.  Prisiminimais dalijosi Babrungo seniūnijos bendruomenės ,,Tėviškė“  įkūrėja Janina Danielienė. Jos talentas suburti kaimo žmones į puikią komandą ir nuveikti didelius darbus dėl to paties kaimo žmogaus buvo stebuklas. Tačiau Janinos Danielienės pavyzdys rodo, kad pačios svarbiausios priemonės darbui nuveikti glūdi mumyse – tai kantrybė, darbštumas, tikėjimas tuo, ką darai.  Padėkos ir sveikinimai buvo skiriami Rimai Jokubauskienei nuo visų tą popietė susirinkusių bendruomenės lyderių. Plungės rajono savivaldybės meras A. Klišonis, seimo nariai J. Razma, J. Varkalys, G. Burokienė pasidžiaugė aktyviomis Plungės rajono bendruomenėmis ir linkėjo begalinio tikėjimo savo darbų reikšme, atkaklumo, energijos ir originalių sumanymų. Nuo 2000 m. dirbusi  Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos pirmininke G. Burokienė neslėpė pasididžiavimo kaimo žmonėmis – kaimo bendruomenės yra lyderės ir lenkia miesto bendruomenių judėjimą savo patirtimi bei iniciatyvomis.  Plungės rajono savivaldybės VVG administracija palinkėjo asociacijos „Plungės kraštas“ nariams nebijoti iššūkių ir ryžtingai siekti užsibrėžtų tikslų.

       Šventę vainikavo draugiškos boulingo rungtynės. Džiugios emocijos, šypsenos ir azartas sukūrė nepakartojama aurą. Visi buvome pakilios nuotaikos ir jautėmės kaip viena šeima.

 



Dangirutė Pakalniškienė 

   

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.