Asmenukių akcija – žaidimas SELFIE LIETUVA, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo dienai

2017-01-24

 

 

       Visi Plungės rajono gyventojai (tačiau akcijoje – žaidime gali dalyvauti ir visi norintys socialinių tinklų vartotojai) kviečiami pasidaryti linksmą, nuotaikingą, išmoningą, netikėtą asmenukę, kurioje būtų akcijos-žaidimo dalyvis. Jis gali būti ne vienas, o kartu su savo šeimos nariais, draugais ar kolegomis. Asmenukėje turi būti ir Lietuvos valstybingumą, nepriklausomybę, tautiškumą simbolizuojantys vaizdai, veiksmai, simboliai, žmonės ar pan. Šią asmenukę akcijos-žaidimo dalyvis nuo vasario 10 iki 17 dienos turi įdėti į  savo socialinio tinklo Facebook, Instagram ar Snapchat asmeninę paskyrą kaip viršelio nuotrauką.

       Paskyros nuorodą  akcijos-žaidimo dalyvis turi atsiųsti  iki vasario 13 dienos į Plungės kultūros centrą el. p. plungeskc@gmail.com arba informuoti organizatorius  apie savo dalyvavimą akcijoje – žaidime  telefono numeriu 8 623 58 961.

       Išradingiausių, linksmiausių ir labiausiai temą atskleidžiančių asmenukių autorius   Vasario 16-osios iškilmių metu, kurios vyks Plungės kultūros centre, savo įsteigtomis dovanomis apdovanos Plungės rajono savivaldybės meras. 

 

Plungės KC inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.