Artėjančios Tarptautinės teatro dienos proga teatras „Saula“ dovanoja net keturias premjeras

2018-03-21

Artėjant Tarptautinei teatro dienai Plungės kultūros centro teatro „Saula“ aktoriai ir režisieriai kovo 23 d. kviečia pamatyti net keturis premjerinius spektaklius.

Patys mažiausi teatro „Saula“ aktoriai – paruošiamoji vaikų grupė – kovo 23 d. 10 val. kviečia mažuosius į spektaklį „Nedorėlė bitė“, o vaikų grupė 10.30 val. dovanoja spektaklį pagal lietuvių liaudies pasakas „Pasaka apie drąsuolį berną“. 14 val. teatro paauglių grupė kviečia į spektaklį „Klasė“. Spektaklis sukurtas pagal pačių aktorių mintis ir idėjas. Analizuojamos patyčių ir tarpusavio bendravimo problemos tarp vaikų ir jaunimo.  Vakare, 18 val., teatro „Saula“ jaunimas kviečia į premjerą pagal J. Grušą „Meilė, džiazas ir velnias“. Spektaklis skirtas jaunimui ir suaugusiesiems. Spektaklio metu teatro „Saula“ jaunimas ir režisieriai kviečia pasikalbėti apie gerumą, apie išsigimimą ir nužmogėjimo priežastis, apie nesusikalbėjimą ir nesupratimą, apie amžiną gėrio ir blogio kovą šiuolaikinėje visuomenėje, apie vienišumą, neviltį, žiaurumą ir meilę. Visų spektaklių režisieriai Sigita ir Romas Matuliai.

Teatras „Saula“ yra vienas įdomiausiai ir kūrybiškiausiai dirbančių teatrų Lietuvoje. Teatro spektakliai yra gerai žinomi ir vertinami ne tik Lietuvoje, bet ir kitose šalyse, o režisierių veikla įvertinta daugybe apdovanojimų. Kviečiame visus kovo 23 d. apsilankyti spektakliuose ir drauge su visa šeima įdomiai ir prasmingai praleisti penktadienio dieną teatro meno apsuptyje.

 

 

Plungės KC inf.

 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.