Artėja tradicinė Plungės miesto šventė, kurios metu skambės ir didinga orkestrų muzika

2017-06-09

 

 

Birželio 16 – 18 dienomis Plungės mieste tradiciškai vyks Miesto šventei skirti renginiai. Plungės kultūros centras šiai didžiausiai ir reikšmingiausiai miesto šventei šiemet rengia tradicinį respublikinį Pučiamųjų instrumentų orkestrų festivalį. 

Birželio 16 d. 16 val. Plungės kultūros centro parodų salėje vyks Plungės krašto profesionalių dailininkų grupės „3+“ kūrybos parodos, skirtos Plungės miesto šventei, atidarymas.

Birželio 17 ir 18 dienomis, nuo 10 val., Senamiesčio aikštėje tradiciškai vyks tautodailės ir tradicinių amatų mugė. Birželio 17 d., Plungės miesto šventės metu, Plungės kultūros centras plungiškius ir miesto svečius kvies į XV respublikinį pučiamųjų instrumentų orkestrų festivalį. Šis jau penkioliktą kartą Plungės kultūros centro organizuojamas renginys Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos  pripažintas visos šalies prioritetiniu renginiu. Festivalio metu vyks tokie renginiai, kaip „Parko muzika“, soliniai Lietuvos geriausių ir profesionaliausių orkestrų koncertai ir kitos veiklos. XV orkestrų festivalyje dalyvaus net 13  orkestrų, tarp kurių – Lietuvos valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras „Trimitas”, Lietuvos kariuomenės orkestras, pučiamųjų orkestras „Panevėžio garsas“, Pabradės fanfarinis orkestras, Panevėžio rajono orkestrai „Aukštyn“ ir „Skelpučini“, orkestrai iš Plungės, Platelių, Rietavo, Mažeikių, Telšių, Šilalės ir kitų miestų.

Birželio 17 d. 13 val. Miesto šventės ir XV pučiamųjų orkestrų festivalio atidarymo koncerte koncertuos ir populiari grupė THUNDERTALE, kuri kartu su geriausiais šalies pučiamųjų orkestrais atliks bendrą kūrinį „Žemėj Lietuvos“ ir dovanos savo solinę programą. Tos pačios dienos vakarą, 18 val., didžiojo teatralizuoto XV pučiamųjų orkestrų festivalio koncerte dalyvaus populiariosios klasikos ir dainų atlikėjas DEIVIS bei geriausi orkestrai iš visos Lietuvos. Orkestrų muzikines programas sustiprins ir bendros orkestrų, choreografinių grupių kompozicijos.

Birželio 18 dieną, nuo 11 val., kviečiame į Plungės kultūros centro meno kolektyvų ir jų partnerių koncertus Babrungo slėnyje.

Plungės miesto šventės metu plungiškių ir miesto svečių lauks daugybė kitų renginių, veiklų ir užsiėmimų įvairiose Plungės miesto erdvėse, kuriuos rengia įvairios rajono organizacijos.  

Susitikime Plungės mieste birželio 16 – 18 dienomis iš švęskime Plungės miesto šventę visi kartu!

 

Plungės KC inf.

 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.