Ar žinai, kada įvyko pirmosios skautų Olimpinės žaidynės Žemaitijoje?

2023-02-03

Dėmesio! Dėmesio! Dėmesio! Dėmesio! Dėmesio!

Ar žinai, kada įvyko pirmosios skautų Olimpinės žaidynės Žemaitijoje? Tikrai nežinai?! Deja, mes irgi nežinome…

Tačiau mes žinome, kada jos įvyks!

Bet, svarbiausia, kad kiekvienas gali būti tų žaidynių ne tik žiūrovas, bet ir dalyvis!

Ir tai dar ne viskas!

Tavęs laukia akmens amžiaus, šlapiosios, tinginių ir net ateities olimpinės žaidynės; linksmosios olimpinės estafetės; komandinės ir individualios olimpinės rungtys kitaip („futbolas“, „tinklinis“, „kvadratas“, „krepšinis“, „boulingas“ – skautiškai); olimpiniai žaidimai; didysis ir mažasis Olimpinis pėsčiųjų maratonai; olimpinio kaimelio dirbtuvės, veiklos ir pramogos bei olimpinė loterija BE PRALAIMĖJIMŲ! O taip pat Ugnies šou; olimpinis chaosas bei olimpinių dainų ir žaidimų vakaras.

Ir dar ne viskas!

Save galėsi išbandyti lėkščiasvydyje, orbitrone, dailiajame čiuožime su slidėmis, sinchroniniame plaukime smėlyje; šlapiuose drugeliuose (cha cha cha); įvairiuose mūšiuose ir… tapti PIRMUOJU, TIKRU, SKAUTŲ OLIMPIADOS ŽEMAITIJOJE OLIMPINIU ČEMPIONU!!!

Kad tai labai svarbus įvykis liudija ir tai, kad Olimpiados rungtis fiksuos televizija „Dovydas and Ko“, o vakarais bus rodomos specialios apžvalgos laidoje „Olimpinės žinios iš Žemaitijos“!

Tad ruoškis: pradėk sportuoti, sveikai maitintis, kaupk jėgas ir… suskubk registruokis į Olimpiadą!

Registracijos forma čia.

Dalyvių skaičius dėl didžiulio susidomėjimo ribojamas iki 160 dalyvių, o amžius – nuo 7 iki 16 metų.

Nepamiršk, užsirašyk ką sužinojai ir kitam pasakyk: Olimpiada vyks liepos 22–29 dienomis, Smilgiuose, skautiškoje Baltučių sodyboje!

*    *    *

Svarbi informacija dalyviams!

Stovykla „Skautų Olimpinės žaidynės Žemaitijoje“ yra Lietuvos skautijos Plungės Gondingos tunto skautų stovykla ne skautams.

ORGANIZATORIAI – Asociacija „Plungės skautai“.

INFORMACIJA ir REGISTRACIJOS KLAUSIMAI –  tel. 8 682 56 996, el. paštu info@plungesskautai.lt

Stovyklos data – 2023 m. liepos 22–29 d.

Stovyklos vieta – skautiška Baltučių sodyba, Kinijos lauko g. 1, Smilgiai, Žlibinų sen. Plungės r.

Stovyklos mokestis:

I registracija – iki kovo 1 d. Užsiregistravusiems iki šios datos stovyklos mokestis ne skautams – 150 Eur, skautams (tik Gondingos tunto nariams), susimokėjusiems LS nario ir tunto mokestį – 60 Eur, savanoriams ir vadovams – 10 Eur). Jei iš šeimos registruojasi daugiau stovyklautojų, auka mažinama 10 proc. nuo kiekvieno užsiregistravusio (netaikoma savanoriams ir vadovams).

II registracija – nuo kovo 1 d. iki birželio 1 d. Užsiregistravusiems iki šios datos stovyklos mokestis ne skautams – 180 Eur, skautams (tik Gondingos tunto nariams), susimokėjusiems LS nario ir tunto mokestį – 70 Eur, savanoriams ir vadovams – 10 Eur). Jei iš šeimos registruojasi daugiau stovyklautojų, auka mažinama 10 proc. nuo kiekvieno užsiregistravusio (netaikoma savanoriams ir vadovams).

III registracija – nuo birželio 1 d. iki liepos 1 d. Užsiregistravusiems iki šios datos stovyklos mokestis ne skautams – 220 Eur, skautams (tik Gondingos tunto nariams), susimokėjusiems LS nario ir tunto mokestį – 70 Eur, savanoriams ir vadovams – 10 Eur). Jei iš šeimos registruojasi daugiau stovyklautojų, auka mažinama 10 proc. nuo kiekvieno užsiregistravusio (netaikoma savanoriams ir vadovams).

Asociacijos „Plungės skautai“ inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.