Aptarta Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato 2015 metų veikla ir ateities policijos vizija

2016-02-04


       Vasario 3 d. Klaipėdos m., Plungės, Gargždų, Neringos, Palangos, Kretingos, Rietavo ir Skuodo merams, Lietuvos policijos generaliniam komisarui Linui Pernavui už 2015 metų veiklą atsiskaitė Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato vadovybė ir pareigūnai. 

      Be generalinio komisaro, susirinkime dalyvavo Lietuvos kriminalinės policijos biuro viršininkas Rolandas Kiškis, Lietuvos policijos profesinės sąjungos pirmininkė Roma Katinienė, Klaipėdos apygardos ir apylinkės prokuratūrų vadovai, kitų su policija itin aktyviai bendradarbiaujančių teisėsaugos institucijų atstovai, Klaipėdos apskrities miestų ir rajonų merai.   

      Pirmiausia peržiūrėtas Klaipėdos apskrities policijos praėjusių metų veiklą apžvelgiantis filmas. Jį sekė Vyriausiojo policijos komisariato viršininko Alfonso Motuzo ataskaita. Viršininkas gana detaliai aptarė apskrities policijos darbą, paminėdamas atskiras veiklos sritis, prisimindamas ištirtus nusikaltimus – sunkius ir labai sunkius, rezonansinius ir lengvesnius, reagavimo į įvykius problemas, operatyvaus valdymo ir kitų padalinių reorganizavimą, kovos su korupcija policijoje priemones, būsimosios veiklos prioritetus. „Labai giliai analizuojame gyventojų policijai keliamus reikalavimus. Orientuosimės į juos ir ateityje“, – kalbėjo A.Motuzas.  

      Lietuvos kriminalinės policijos biuro viršininkas R. Kiškis sveikino Klaipėdos apskrities policijos kriminalistus ir kitus pareigūnus su gerais rezultatais. „Jūs geriausiai iš visų apskričių įrodote, kad pasiteisino Kriminalinės policijos pertvarka. Džiaugiuosi su Jumis“, – pabrėžė jis. Viršininkas kalbėjo apie pokyčių Lietuvos policijoje svarbą, su pokyčiais susijusius mitus, atsakė į iš anksto gautus Klaipėdos apskrities VPK pareigūnų klausimus.

      Griežtu pasisakymu, akcentuojančiu naujojo Vidaus tarnybos statuto įgyvendinimo problemas, į Klaipėdos apskrities pareigūnus kreipėsi profesinės sąjungos pirmininkė R. Katinienė. Ji kalbėjo apie diskusijos būtinybę, pačių pareigūnų ir visuomenės pritarimo pertvarkoms būtinybę.

      Susirinkime dalyvavęs Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas pasidžiaugė, kad policija, jo žodžiais, gyvena puikiomis sąlygomis, bet ir reikalavimai pareigūnų darbui, esą, auga.

      Susirinkimą įkvepiančia ir viltį oriai tarnauti bei gyventi žadinančia kalba baigė Lietuvos policijos generalinis komisaras Linas Pernavas. Po generalinio komisaro palinkėjimo likti vieningu, darniu kolektyvu, Klaipėdos apskrities policijos pareigūnai skirstėsi į savo tarnybos vietas pakylėti, aptardami praėjusį ataskaitinį susirinkimą.

 

2015 m. ataskaita.  Klaipėdos apskr. VPK 2015 m. ataskaita (PDF)

Lietuvos policijos vystymosi gairės 2016-2020 m. videomedžiagoje: https://www.youtube.com/watch?v=Ao8lkYYkP4E


Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato informacija


Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.