Aptarė ligoninės priestato projektą

2023-06-05

Plungės ligoninės direktorius Remigijus Mažeika ir Ūkio skyriaus vedėjas Stepas Petrauskis Savivaldybės atstovams – Savivaldybės administracijos direktoriui Daliui Pečiuliui, Savivaldybės gydytojai Orestai Gerulskienei, mero patarėjai Anastasijai Bojog, Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vedėjui Tomui Jociui ir Vietos ūkio skyriaus vedėjui Arvydui Liutikai – pristatė ligoninės priestato projektą. Dokumentas jau parengtas ir netrukus bus teikiamas ekspertams.

Priestate, kurio plotas – 240 kv. m, planuojama įkurdinti Priėmimo ir skubios pagalbos skyrių. Dabartinis – ir ankštas, ir nebeatitinkantis kai kurių reikalavimų, tad permainos yra būtinos. Naujasis Priėmimo ir skubios pagalbos skyrius būtų ne tik erdvesnis, bet ir kur kas modernesnis, jame būtų atskirti pacientų srautai (karščiuojantys ir nekarščiuojantys), atsirastų intensyvios terapijos palatos, atskirais atvejais čia būtų galima priimti ir vaikus ir t. t.

Projektuotojų skaičiavimu, priestato statyba atsieitų apie 893 tūkst. eurų, įrangai reikėtų dar apie 300 tūkst. Tiesa, skaičiai – tik preliminarūs. Finansavimo šaltinis dar neaiškus, tikimasi, kad dalį lėšų pavyks gauti iš Sveikatos apsaugos ministerijos.

Plungės rajono savivaldybės informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.