„Apsaugok mane“: akcijos metu Lietuvoje nukentėjo 12 moksleivių, „Lietuvos draudimas“ ragina vaikus keliuose saugoti ne tik rugsėjį

2017-10-03Visą rugsėjį mūsų rajone vyko tradicinė eismo saugumo akcija „Apsaugok mane”, kurią kasmet su Plungės rajono savivaldybe rengia didžiausia šalies draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas”.  Šį pirmąjį mokslo metų mėnesį Lietuvos draudimas“ nelaimingų atsitikimų eismo įvykiuose draudimu buvo apdraudęs daugiau kaip 325 tūkstančius moksleivių, mūsų rajone apdrausti 4107 moksleiviai. Savivaldybės darbuotojai taip pat pasirūpino, kad prie mokyklų esančios perėjos būtų ženklintos ryškiu „Apsaugok mane“ ženklu, kurį per 18 akcijos metų atpažįsta didžioji dauguma vairuotojų.

„Kasmet šalies moksleiviams dovanojame šį draudimą visam pirmam mokslo metų mėnesiui. Po vasaros atostogų į mokyklas grįžtantys vaikai būna labiau išsiblaškę, kupini vasaros įspūdžių, pamiršę saugaus elgesio gatvėje taisykles, todėl suaugę eismo dalyviai turėtų būti dar atidesni ir juos saugoti. Apdrausdami visos Lietuvos vaikus, tikimės, kad namus ar mokyklą jie pasieks saugūs ne tik rugsėjį, bet ir ištisus metus“, – sako „Lietuvos draudimo“ Vakarų regiono pardavimų plėtros skyriaus vadovas Giedrius Radikas.   

Šiemet per rugsėjį „Lietuvos draudimas“ pranešė sulaukęs 12 pranešimų apie akcijos metu nukentėjusius vaikus. „Pirmąjį pranešimą apie nukentėjusį moksleivį gavome pačią pirmą naujų mokslo metų dieną. 13-metis sužalotas Panevėžyje. Iš viso akcijos metu nukentėjo 9 berniukai ir 3 mergaitės. Keturi vaikai buvo sužaloti pėsčiųjų perėjose, vienas – važiuodamas dviračiu. Vaikai patyrė galvos smegenų sukrėtimus, kojų, rankų lūžius, vienam nuskelti dantys. Laimei, šiemet nesulaukėme pranešimų apie tragiškai pasibaigusias moksleivių keliones“, – aštuonioliktą eismo saugumo akciją „Apsaugok mane“ apibendrina „Lietuvos draudimo“ Vakarų regiono pardavimų plėtros skyriaus vadovas Giedrius Radikas.

Šiemet akcijos „Apsaugok mane“ metu keliuose nukentėjo po keturis 9 ir 13 metų vaikus. Po 3 vaikus sužalota Vilniuje, Kaune ir Kauno rajone, Panevėžyje. Sulaukta pranešimų apie nukentėjusius vaikus iš Gargždų, Klaipėdos, Didžiasalio.   

Kiekvienas šalies moksleivis visą rugsėjo mėnesį buvo apdraustas „Lietuvos draudimo“ 5 000 eurų vertės draudimu nuo nelaimingų atsitikimų kelyje. „Lietuvos draudimo” apsauga mokyklinio amžiaus vaikams įsigaliojo automatiškai pačią pirmą mokslo metų dieną ir galiojo visą rugsėjį, dėl to tėveliams nieko daryti nereikia. Į eismo įvykį patekus ir nukentėjus moksleiviui, jo tėvai ar globėjai turėtų kreiptis į bendrovę trumpuoju numeriu 1828 arba pranešti apie įvykį per bendrovės tinklalapį www.ld.lt. Tai galima padaryti ir dabar, jei įvykis, kuriame nukentėjo moksleivis, įvyko rugsėjo mėnesį.  

Akcijos „Apsaugok mane“ organizatorių svajonė, – kad nebūtų nė vienos nelaimės, kurioje nukenčia vaikai. Ne tik rugsėjį, bet ir visus mokslo metus.  

 

Daugiau informacijos:
Ingrida Žaltauskaitė,
AB „Lietuvos draudimas“
atstovė ryšiams su visuomene
 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.