Apie Plungės miesto plėtros strategijos rengimą išgirdo ir daugiau vietos verslininkų

2016-02-01

Praėjusį penktadienį, sausio 29 d., į Plungės miesto seniūnijos salę rinkosi vietos verslininkai. Į informacinį renginį, kad papasakotų apie asociacijos Plungės miesto vietos veiklos grupės įgyvendinamą projektą Nr. 08.6.1-ESFA-T-909-01-0046 „Plungės miesto plėtros strategijos parengimas“, finansuojamą Europos Sąjungos investicijų fondų lėšomis, bei paragintų teikti projektines idėjas, juos sukvietė minėtos asociacijos pirmininkas Gintaras Domarkas. Šie verslininkai apie strategiją išgirdo pirmą kartą, o dalis kitų verslo atstovų apie tai sužinojo ankstesnių Plungės miesto VVG rengtų susitikimų metu.

G. Domarkas susirinkusiuosius supažindino su Vidaus reikalų ministerijos reikalavimais, kuriais būtina vadovautis rengiant strategiją, papasakojo apie numatomas projektų finansavimo pagal 2014–2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų  veiksmų programos 8 prioriteto „Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu“ įgyvendinimo priemonę Nr. 08.6.1-ESFA-V-911 „Vietos plėtros strategijų įgyvendinimas“ sąlygas, nes Plungės miesto plėtros strategija, jos prioritetai, numatyti atlikti veiksmai bei planuojamos patirti išlaidos privalo atitikti jų reikalavimus.

 Plungės miesto VVG pirmininkas išvardijo, kokioms veikloms galima tikėtis finansavimo. Paminėti ir galimi projektų pareiškėjai, partneriai, įvardytos numatytų finansuoti veiklų tikslinės grupės bei tinkamos finansuoti projektų išlaidos. Pasak asociacijos pirmininko, projektui galima gauti iki 92,5 proc. finansavimą, kitas išlaidas reikės padengti patiems.

Į renginį susirinkę verslininkai ne tik susidomėję klausėsi informacijos apie rengiamą vietos plėtros strategiją, turėjo daug klausimų, bet ir ne vienas jų pateikė įdomių projektinių idėjų, į kurias bus atsižvelgta rengiant vietos plėtros strategiją.

 

Plungės miesto VVG inf.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.