Apie Lyderystės programą – iš pirmų lūpų

2017-10-30

 

Viešoji įstaiga „Edukacija kitaip“ yra oficialus EURODESK atstovas Plungės regione. Būtent dėl to spalio – lapkričio mėnesiais Plungės rajonas buvo įtrauktas į oficialius tarptautinės kompanijos #TimeToMove renginius. Turėjome galimybę surengti įdomius susitikimus jaunimui. 

Susitikimus rengti padėjo įstaigos savanoriai, kadangi du važinėja net iš Telšių, todėl ir susitikimai vyko tiek Plungės, tiek Telšių rajonuose.

Praėjusią savaitę jaunimas susitiko su  Baltijos Amerikos laisvės fondo atstove Lietuvoje Ingrida Laurinavičiene. Baltijos Amerikos laisvės fondo (BAFF) misija – stiprinti ryšius tarp Jungtinių Amerikos Valstijų ir Baltijos šalių, pasitelkiant į pagalbą švietimo ir mainų programas, kurios yra orientuotos į ekonominį augimą bei demokratinių procesų vystymą. Esminis tikslas yra ryšių tarp JAV ir Baltijos šalių stiprinimas. 

Vyresniųjų klasių mokiniams aktualiausia fondo administruojama programa – Lyderystės akademija. Jaunimas turėjo progos sužinoti, kaip teikti paraiškas, kaip teisingai save pristatyti, ką veikia į šią akademiją pakliuvę jaunuoliai. Smagu, kad susitikimuose dalyvavo net 135 mokiniai.

Dar vienas renginys laukia lapkričio mėnesį – tuomet supažindinsime apie darbo, studijų ir poilsio galimybes JAV, Kanadoje ir Australijoje.

 

Daiva Gramalienė,
EURODESK atstovė Plungėje
 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.