Apdovanoti originaliausi, bendruomeniškiausi, spalvingiausi, gausiausi, muzikaliausi eisenos dalyviai

2024-07-01

Teatralizuota Plungės miesto šventės eisena – įvykis, apie kurį vis dar kalbama ir prabėgus dviem savaitėms po šventės. Plungės rajono savivaldybė šio įvykio taip pat nepamiršo – šiandien, prieš prasidedant Savivaldybės tarybos posėdžiui, buvo apdovanoti šauniausieji eisenos dalyviai.

Nominacijas ir padėkas įteikė Savivaldybės meras Audrius Klišonis ir Švietimo ir sporto skyriaus vyr. specialistė Julija Čiuželienė.

Šiemet, kaip ir kasmet, varžytasi dėl penkių nominacijų: „Originaliausia įstaiga, įmonė ar organizacija“, „Bendruomeniškiausia įstaiga, įmonė ar organizacija“, „Spalvingiausia įstaiga, įmonė ar organizacija“, „Gausiausia įstaiga, įmonė ar organizacija“, „Muzikaliausia įstaiga, įmonė ar organizacija“.

Ankstesniais metais eiseną stebėjusi komisija iškart išrinkdavo nugalėtojus, šiemet sumanyta naujovė: komisija iš 58 eisenos dalyvių išrinko 15 geriausiųjų (po 3 kiekvienai nominacijai), o kas taps nugalėtojais sprendė plungiškiai. Tai buvo galima padaryti dalyvaujant apklausoje, kuri buvo paskelbta viešojoje erdvėje.

Per savaitę apklausoje sudalyvavo apie 1500 gyventojų, kurių balsai pasiskirstė taip:

„Originaliausia įstaiga, įmonė ar organizacija“: 

„Bendruomeniškiausia įstaiga, įmonė, organizacija“:

„Spalvingiausia įstaiga, įmonė ar organizacija“:

„Gausiausia įstaiga, įmonė ar organizacija“:

„Muzikaliausia įstaiga, įmonė ar organizacija“: 

Apdovanojimus atsiėmė „Plungės vandenų“ meistras Matas Jankus, lopšelio-darželio „Raudonkepuraitė“ direktorė Daiva Valužienė, Plungės technologijų ir verslo mokyklos direktorius Audrius Misiūnas, asociacijos „Onkologinės ligos draugas“ vadovė Vida Gasauskienė, Plungės krepšinio komandos „Olimpas“ vadovas Rimas Dužinskas.

Audrius Misiūnas juokavo: „Rožinė – ne Barbės, o šaltibarščių, kurie dabar yra mūsų šalies brendas, spalva. Tad ir mūsų traktorius, ir visa komanda – brendinės spalvos. Ir su rožiniu traktoriumi galėsime Lietuvai atstovauti tarptautinėse artojų varžybose.“ Vida Gasauskienė pasidžiaugė, kad jų asociacijos pasirodymas eisenoje buvo toks sėkmingas, bet kitaip ir būti negalėjo, kai prie asociacijos prisijungė 49 motociklai iš visos Lietuvos. Rimas Dužinskas visus nuopelnus priskyrė „Olimpui“ ir jo sirgaliams, kurie Miesto šventėje išties sukėlė daug smagaus triukšmo.

Plungės rajono savivaldybės informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.