Antroji vieta Plungės „Saulės“ gimnazistams Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijos protmūšyje bei Erasmus+ projekto viešinimas šalyje ir savo mieste

2024-06-14

Siekiant į Erasmus+ projekto „Going Green – Sustainable Inclusion“ veiklas įtraukti kuo daugiau gimnazistų bei viešinti projektą ne tik savo mieste, bet ir šalyje, birželio penktą dieną trisdešimt vienas gimnazistas kartu su mokytojomis Ligita Erminaite ir Jolanta Mažukne dalyvavo Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijos organizuotame „Žaliųjų idėjų festivalyje 2024“, kuriame savo žaliąsias iniciatyvas pristatė dvidešimt penkios Lietuvos įmonės, institucijos, nevyriausybinės organizacijos. Labai džiaugėmės, kad mūsų gimnazija taip pat buvo atrinkta ir pakviesta dalyvauti Aplinkosaugos protmūšyje moksleiviams, kuriame varžėsi trylika komandų, atvykusių iš įvairių šalies miestų ir rajonų. Protmūšis vyko Prezidento rūmų Kolonų salėje, o jį vedė LRT žurnalistas Ignas Krupavičius.

Didžiuojamės, kad mūsų komanda „Saulės energija“ užėmė antrąją vietą. Kiekvienas jos narys gavo dvidešimties eurų kuponą keliauti AB „Lietuvos geležinkeliai“ traukiniais, jų firminį maišelį, „Prezidento rūmų“ firminių saldainių ir knygą mokyklai „Lietuvos saugomos teritorijos“.

Popietę turiningai leidome Valdovų rūmuose, Gedimino kalne ir pilyje bei Vilniaus senamiestyje.

O birželio pirmą dieną dvidešimt gimnazijos bendruomenės narių, vilkėdami Erasmus+ projekto „Going Green – Sustainable Inclusion“ marškinėliais ir pasiruošę dalintis informacija bei skleisti projekto idėjas, įsiliejo į Lietuvos buvimo Europos Sąjungoje dvidešimtmečio paminėjimo baigiamąjį renginį Plungės mieste.

Minėtas mūsų projektas eina į pabaigą, bet šiais metais gimnazijai suteikta „Erasmus+“ akreditacija ir neseniai projektui 2024-1-LT01-KA121-SCH-000215492 pasirašyta dotacijos sutartis leis toliau vykdyti veiklas, mokytis iš kitų ir dalintis savo patirtimi tarptautiniu, šalies ir vietos lygmeniu, o už tai dėkingi esame Europos Sąjungai ir Švietimo mainų paramos fondui.

Projekto koordinatorė

Ligita Erminaitė

Plungės „ Saulės” gimnazijos informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.