Antrasis videofilmas apie URBACT projektą „4D miestai” – „Žinios sveikatos inovacijose“

2014-09-10


 

            Vykdant Europos mainų ir mokymosi programos URBACT projektą „4D miestai“, kuriamos įvairios visuomenės informavimo priemonės. Pristatome antrąjį projekto „4D miestai“ videofilmą (anglų k.), kuriame galėsite daugiau sužinoti, kaip 8 Europos miestai pasitelkia žinias, vykdydami šį sveikatos inovacijų projektą. Projekto partneriai: Igualados miestas (Katalonija, Ispanijos Karalystė) – vadovaujantysis partneris; miestai partneriai – Plungė (Lietuva), Leeds (Jungtinė Karalystė), Novara (Italija), Tartu (Estija), Brainport Eindhoveno Regionas (Nyderlandai), Verslo plėtros korporacija, Jena (Vokietija) ir Baia Sprie (Rumunija).

            Projektas „4D miestai“ analizuoja keturių veiksnių – sveikatos, žinių, verslo ir piliečių – sąveiką sveikatos inovacijų srityje, orientuotų į ekonomikos augimą. Šis videofilmas, kuris yra orientuotas į žinių sektorių, prasideda keturiais vaizdo įrašais, tyrinėjančiais kiekvieną iš minėtų veiksnių.

            Žinios čia suprantamos ne tik kaip švietimo, mokymo ir gebėjimų stiprinimo programos, kurios suteikia profesinę sveikatos priežiūros specialistų specializaciją (aukštasis mokslas, medicininiai ir technologiniai tyrimai universitetuose), bet taip pat kaip bendrasis visuomenės kapitalas, kai, kuriant sveikatos strategijas, mieste pasitelkiamos žinios ir gebėjimai turinčių vidurinį išsilavinimą piliečių, sveikatos priežiūros specialistų, sveikatos priežiūros įstaigų vadovų ir darbuotojų, kitų socialinių profesijų atstovų ir pan.

Videofilmas „Žinios sveikatos inovacijose“ – http://youtu.be/jJYJdyukC0g

 

Pagal vadovaujančiojo partnerio informaciją straipsnį parengė
Rasa Jonušienė,
Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vyriausioji specialistė

 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.