Antrą kartą surengta sporto mugė

2015-09-15       Saulėtą praėjusio penktadienio popietę į „Ryto“ pagrindinės mokyklos sporto aikštyną rinkosi daug sportiško jaunimo. Čia jau antrus metus iš eilės vyko Plungės sporto ir rekreacijos centro sporto  renginys – sporto mugė „Kokią sporto šaką pasirinksi tu?“.

       Renginį atidarant  sveikinimo žodžius tarė Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis, tarybos narys Petras Beinoras ir Plungės SRC direktorius Alvydas Viršilas. Jie pasidžiaugė, kad toks renginys tampa tradiciniu, ir palinkėjo, kad kuo daugiau jaunimo pasirinktų savo mėgstamą sporto šaką, o  sportas taptų jų gyvenimo dalimi, padėtų jaustis sveikiems ir žvaliems.  Centro direktoriaus pavaduotoja Neda Martinkienė pristatė visas  Plungės SRC kultivuojamas sporto šakas (baidarių ir kanojų irklavimas, buriavimas, dziudo, futbolas, krepšinis, lengvoji atletika, orientavimosi sportas, regbis, sunkioji atletika ir šachmatai) ir jų trenerius,  nurodė vietas, kur jas galima išbandyti  ir su jomis susipažinti.

       Plungės rajono sporto klubai irgi turėjo galimybę pristatyti savo sporto šakas.  Plungės baidarių ir kanojų, orientavimosi sporto ir turizmo klubas „Versmė“ pristatė tinklinio sporto šaką, kuri darosi vis populiaresnė mūsų rajone. Galimybe pasinaudojo ir keletą žodžių apie klubo veiklą tarė stalo teniso klubo „Žemaite“ narys, šios sporto šakos entuziastas,  Kulių gimnazijos direktorius Leonas Pečkauskas.

       Po trumpo sporto šakų pristatymo visi norintys galėjo susipažinti su kiekviena šaka atskirai, pasikalbėti su jų treneriais, pamatyti ar išbandyti sportinį inventorių, dalyvauti sportinėse rungtyse ir laimėti simbolinių prizų. Kiekvienas įgijo teisė dalyvauti Plungės SRC surengtoje loterijoje, kur laimingieji galėjo laimėti rašiklių, puodelių ir marškinėlių su Centro logotipais, sportinių kuprinių ir po vieną futbolo ir lauko krepšinio kamuolį.

       Baigiantis sporto mugei, visi norintys galėjo išbandyti savo taiklumą, dalyvaudami atraktyvioje rungtyje „krepšinio kamuolio metimas nuo vidurio aikštės“. Taikliausiojo laukė piniginis prizas, kurį įsteigė renginio rėmėjai. Deja, visų dalyvių,  o jų buvo tikrai nemažai, norus jau aštuntuoju ar devintuoju  bandymu nutraukė krepšinio trenerio Virgilijaus Lapiaus auklėtinio Kęsto Klenausko taiklus metimas. Tad kitiems, kurie taip ir negavo galimybės išmesti kamuolio, reikės laukti kitų metų.

       Plungės sporto ir rekreacijos centras dėkoja rėmėjams – UAB „Verslo stimulas“, UAB „Gistona“, UAB „Alda Silver“, UAB Beinoro gedulo namams,  UAB „Strategas“ ir Plungės „Ryto“ pagrindinei mokyklai, – su kurių pagalba šis renginys įvyko.

Daugiau nuotraukų –

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.610080345799152.1073741877.495853043888550&type=3

 

 

Plungės SRC inf.
www.plungesrc.lt
 
Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.