Ant parketo Plungėje sukosi per 500 jaunųjų sportininkų

2017-05-22

Gegužės 13 dieną Plungėje, Oginskių dvaro sodyboje, vyko sportinių šokių kvalifikacinės varžybos „Plungės rajono mero taurė 2017“. Antrus metus varžybas organizuoja Lietuvos sportinių šokių federacija ir sportinių šokių klubas „Žingsnis“.

 

Klubas „Žingsnis“ sportinių šokių varžybas Vakarų Lietuvos regione rengia jau daugiau kaip 10 metų, antrus metus varžybos Plungės rajono savivaldybės mero Audriaus Klišonio taurei laimėti vyksta Plungėje.    

Šiemet į kvalifikacines varžybas užsiregistravo per 500 jaunųjų sportininkų nuo 3 iki 18 metų iš penkiolikos Lietuvos ir Latvijos miestų. Savo jėgas varžybų dalyviai išbandė 25 grupėse. Teisėjavo 20 teisėjų iš Lietuvos, Latvijos ir Rusijos. Kartu su jaunaisiais sportininkais į mūsų miestą atvyko ir gausios jų palaikymo komandos – šeimos nariai, draugai.

Varžybų organizatorius Martynas Kūra pasidžiaugė, kad pati gausiausia varžybų dalyvių grupė buvo patys mažiausieji šokėjai – per 80 dalyvių. Visi čempionato dalyviai pasirodė puikiai, buvo apdovanoti medaliais, o vyresnieji – ir čempionato taurėmis.

„Plungės rajono mero taurė 2017“ varžybose parodomuosius numerius rodė plungiškiai – „Žingsnio“ šokėjai Kristupas Mlinskas ir Patricija Kairytė. Šie mažieji šokėjai yra 2017 metų Lietuvos vicečempionai savo amžiaus grupėje (10 šokių programoje). Vaikai labai perspektyvūs, ir treneriai tikisi, kad ateityje jie iškovos dar ne vieną svarbų titulą. Susirinkusieji galėjo stebėti ir grožėtis Kristupo ir Patricijos atliekamais tango ir samba. Jaunimo grupėje laimėjo ir Plungės rajono savivaldybės mero taurę į Klaipėdą išsivežė klubo „Žingsnis“ šokėjai Auksė Grėbliūnaitė ir Aretas Žarnauskas.

 Po čempionato vyko ir profesionalių šokėjų pasirodymai, šokių pamokėlės ir kitokie smagumai visiems, kurie tik atėjo šeštadienį pasigėrėti judesio ir muzikos švente Oginskių dvare.

Pagrindinis renginio globėjas – Plungės rajono savivaldybė.  

 


Plungės rajono savivaldybės informacija

„White Star Photography“ nuotraukos

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.