Ansamblis „Žirginėliai“ dalyvavo tarptautiniame šokių festivalyje Antalijoje

2015-05-06

           Balandžio 14 – 25 d. vaikų ir jaunimo tautinių šokių ansamblis „Žirginėliai“ dalyvavo 37 – ajame tarptautiniame šokių festivalyje Antalijoje, dažnai turistų vadinamoje Viduržemio jūros perlu. Šokių festivalis organizuojamas Turkijos Respublikos įkūrėjo Mustafa Kemal Ataturk garbei balandžio 23 dieną.

           Vaikų šokių festivalį organizuoja nacionalinė Turkijos televizija (TRT) nuo 1979 m. Visi koncertai tiesiogiai filmuojami ir tansliuojami per televiziją. Šiemet festivalyje dalyvavo šokių kolektyvai net iš 34 pasaulio šalių.

           Plungės kultūros centro vaikų ir jaunimo tautinių šokių ansamblis „Žirginėliai“ (vadovė S. Kazlauskytė, baletmeisterė E. Norkevičiūtė – Novoruckienė) didžiuojasi galimybe atstovauti Lietuvai ir Plungės miestui tarptautiniame šokių festivalyje. Kolektyvas turėjo išskirtinę galimybę pamatyti ne tik skirtingas pasaulio šalių kultūras, tradicijas, šokius, bet ir dalis kolektyvo narių kartu su vadove turėjo progą nuskristi į Turkijos sostinę Ankarą. Čia jų laukė keturi svarbūs susitikimai su Turkijos prezidentu, ministru pirmininku, TRT generaliniu direktoriumi bei Asamblėjos prezidentu.

           Grįžęs iš kelionės, tautinių šokių ansamblis „Žirginėliai“ tęsė pasiruošimą koncertui, į kurį kvietė jau gegužės 2 d. ir kuris buvo skirtas Motinos dienai paminėti. Koncerte dalyvavo ir Panevėžio muzikinio teatro solistė Laima Česlauskaitė, Lietuvos operos ir baleto teatro solistė Vilija Mikštaitė ir Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos jaunių choras. Koncertas abejingų nepaliko, o mamos buvo apdovanotos gražiausiais šokiais ir skambiausiomis dainomis.

Antalijoje
   
Koncertas, skirtas Motinos dienai paminėti

KC inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.