Ansamblis „Žirginėliai“ atšventė 40-metį

2024-01-29

Praėjusį savaitgalį Plungės kultūros centro vaikų ir jaunimo šokių ansamblis „Žirginėliai“ plungiškius kvietė į išskirtinį koncertą „Mūsų širdyse gyvena šokis“, skirtą kolektyvo 40‐mečio jubiliejui paminėti.

„Žirginėlių“ vadovę Sonatą Kazlauskytę, akompanuotoją Rūtą Černeckienę, esamus ir buvusius šokėjus sveikino Plungės rajono savivaldybės vicemeras Žydrūnas Purauskis, Savivaldybės administracijos Kultūros, turizmo ir viešųjų ryšių skyriaus vedėja Vida Saukalienė, Plungės kultūros centro direktorius Romas Matulis. Pasidžiaugta, kad „Žirginėliai“ jau keturis dešimtmečius puoselėja liaudies šokio tradiciją, kad kolektyvo dėka šimtai Plungės vaikų didžiuojasi vilkėdami tautinį kostiumą ir šokdami tautinį šokį, kad Dainų šventėse „Žirginėliai“ – tarp lyderių.

Gerų žodžių savo kolektyvui negailėjo ir jo įkūrėja, pirmoji vadovė Nijolė Vasylienė, jau daug metų „Žirginėliams“ vadovaujanti dabartinė vadovė Sonata Kazlauskytė. Nuoširdų ačiū vadovėms tarė gausus būrys koncerte dalyvavusių buvusių kolektyvo šokėjų.

Pilnutėlę Plungės kultūros centro žiūrovų salę liaudies šokiais džiugino ir patys mažiausieji, ir vyresni „Žirginėlių“ šokėjai, į sceną sugrįžo ir senus gerus laikus, kuomet lydėjo tautinis šokis, prisiminė būrys buvusių šokėjų, puikiai nuteikė ir geriausių „Žirginėlių“ bičiulių – kolektyvo „Lustė“ iš Latvijos – pasirodymas.

Geros nuotaikos tikrai netrūko, o kai finalinę akimirką į sceną išėjo visa gausi ir darni „Žirginėlių“ šeima, ne vienam ir širdį suspaudė.

AČIŪ „Žirginėliai“ už pačias geriausias emocijas!

Plungės rajono savivaldybės informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.