Angelų Sargų diena

2023-10-03

Spalio 2-oji – Angelų Sargų – Lietuvos policijos diena. Ta proga Plungės rajono policijos komisariato pareigūnai rinkosi į Plungės Šv. Jono Krikštytojo bažnyčią, kur klausė šv. Mišių, o vėliau pagerbė geriausiuosius. Profesinės šventės proga pareigūnus sveikino Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis, Savivaldybės administracijos direktorius Dalius Pečiulis, Savivaldybės tarybos sekretorė Irma Kvizikevičienė.

„Jūsų profesija – kartu ir matoma, ir nematoma. Kasdienio Jūsų darbo mes nematome, o kai reikia pagalbos, iškart atsigręžiame. Nes tik Jūs žinote, kaip atitinkamose situacijose reikia pasielgti, ką daryti ir kaip pagelbėti.

Pastarąjį savaitgalį Jūsų kolegos dukart sustabdė mane kelyje. Tie patikrinimai reiškia vieną – kad savo miesto, rajono keliuose galime jaustis kur kas saugesni, kad kasmet vis mažiau žuvusiųjų, sužalotųjų.

Pajuokaudamas galėčiau sakyti, kad prieš Jūsų vadą Gintautą Pocevičių esu kaltas – iš Jūsų gretų į Savivaldybę esame pritraukę ne vieną žmogų – šalia manęs stovintys Dalius Pečiulis ir Irma Kvizikevičienė, Dangirutė Jurkuvienė, Eugenijus Palubinskas, Antanas Gedrimas – buvę pareigūnai, kurie yra pelnę žmonių pasitikėjimą ir kuriais mes labai džiaugiamės. Ačiū Jums už bendrystę“, – kalbėjo meras Audrius Klišonis.

Kolektyvu džiaugėsi ir komisariato viršininkas Gintautas Pocevičius: „Nuo mūsų veiksmų priklauso visuomenės stabilumas, gyventojų saugumas. Vykdydami savo pareigą, susiduriame su pavojais, iššūkiais, kurie paprastam žmogui sunkiai įsivaizduojami. O mūsų pasiekimus geriausiai atspindi tai, kad per 33 Lietuvos nepriklausomybės metus esame tapę viena geriausiai vertinamų institucijų šalyje. Sveikinu ir linkiu, kad kiekvieno tarnyba būtų kelias į prasmingai nugyventą gyvenimą. Ir toliau tvirtai, ištikimai, išmintingai vykdykime savo pareigą.“

Kaip ir kasmet, profesinės šventės proga pagerbti geriausieji pareigūnai. Policijos generalinio komisaro vardinė dovana įteikta Veiklos skyriaus vyresniajai tyrėjai Daivai Gabalienei. Jai atiteko ir pereinamoji taurė už ištirtas bylas.

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko antrojo laipsnio policijos pasižymėjimo ženklas už „Už nuopelnus“ įteiktas Veiklos skyriaus vyriausiajai tyrėjai Vaidai Gudienei, trečiojo laipsnio policijos pasižymėjimo ženklas „Už nuopelnus“ – tyrėjai Rasai Narkienei.

Padėkos pareikštos Reagavimo skyriaus tyrėjoms Ievai Valiukonytei ir Vanetai Matavičiūtei, vardinės dovanos skirtos Reagavimo skyriaus vyriausiajam tyrėjui Raimondui Aponkui ir Veiklos skyriaus vyresniajai tyrėjai Aušrai Vagnorienei. Papildomomis atostogomis paskatintos Veiklos skyriaus tyrėja Sigita Kalnė ir Reagavimo skyriaus vyresnioji tyrėja Renata Tumaitė.

Plungės prokuratūros vadovas Bronislovas Razma generalinės prokurorės pasirašytą padėką įteikė Veiklos skyriaus vyresniajai tyrėjai Lijanai Palubinskienei.

Meldžiantis prisiminti ir tarnybos metu žuvę, neseniai mirę kolegos.

Plungės rajono savivaldybės informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.