„Amūro (ne)palytėti” vėl linksmino Plungės jaunimą

2013-02-18

           Apie renginį visuomenė išgirdo jau prieš keletą savaičių, pasirodžius pačių krantiškių sukurtiems reklaminiams videofilmukams. Taip pat vasario 5 dieną plungiškiai turėjo progą pasigrožėti vykusiu šokių sambūriu (flashmob’u). Galiausiai penktadienio vakarą susirinkusieji išvydo ir patį renginį, kuris šiemet buvo skirtas ne tik įsimylėjėliams, tačiau ir tiems, kurie dar nerado savo antrosios pusės.

           Vakaro pradžioje žiūrovai išvydo šmaikštų filmuką, pristatantį pagrindinius renginio personažus: pasisekimą tarp merginų turintį Aurimą ir mamos sūnelį, nedrąsų vaikinuką Vytautą. Visas veiksmas vyko kavinėje, kur vaikinai šnekučiuodamiesi dalijosi savo patirtimi pasimatymų srityje bei stebėjo kitų porelių elgesį įvairiose situacijose. Vienoje iš jų vaikinas bandė apsimesti protingesniu nei yra iš tikrųjų, nors jis net nesuprato dainos, kurią atliko grupės „Pusė trijų” merginos Viktorija ir Laura, žodžių.

           Vėliau sekė komplimentų dalijimo pamokėles, kuriose Aurimui talkino trys savanorių porelės iš salės. Vaikinai turėjo padaryti po keletą atsispaudimų, o po jų pasakyti komplimentą savo panelei. Geriausiai pasirodęs vaikinukas sau ir savo merginai laimėjo fotosesiją, kurią atliks Eglė Petrikauskaitė. Taip pat stebėjome situaciją, kaip vaikinas stengėsi nustebinti savo merginą, dovanodamas glėbį gėlių bei padainuodamas jai dainą, tačiau jo vokaliniai sugebėjimai privertė panelę kiek susigėsti, todėl ištaisyti jo klaidą buvo prašoma renginio svečių. Ant scenos vėl buvo kviečiami trys savanoriai, kuriems teko iššūkis padainuoti karaokę prieš visą salę. Susidoroję su antrąja vakaro užduotimi, dalyvavusi mergina ir du vaikinai buvo apdovanoti Sveikatos ir grožio klinikos įsteigtais čekiais.

           Visi žinome, kad merginoms patinka dainuojantys vaikinai, todėl po karaokės konkurso galėjome pasiklausyti anksčiau minėtos grupės nario Juliaus dainos, skirtos savo merginai, atėjusiai į renginį nežinant apie vaikino ruošiamą staigmeną. Dainos metu merginoms, sėdinčioms salėje, buvo dalijamos rožės. Tuo norėta parodyti, kad dėmesys ir mažos smulkmenos visada priverčia jas nusišypsoti.

           Po šių romantiškų intarpų pagrindiniai renginio personažai – Aurimas ir Vytautas- vėl stebėjo kavinėje sėdinčias poreles. Prie šalia esančio staliuko buvo suvaidinta situacija, kaip vaikinas pradėjo juoktis iš jo draugei nesuprantamo pokšto, o ši supykusi paliko kavinę. Vėliau sekė krantiškių, šokių ir laisvalaikio centro „Rueda” bei šokių grupės „Studija L” jungtinis šokis, vainikavęs visą renginį.

           Viso vakaro metu netrūko gerų emocijų, publika nenustodama juokėsi iš šmaikščiai perteiktų situacijų bei gerai leido laiką, na, o patys NVO „Krantas” nariai negalėjo paslėpti šypsenų ir laimės dėl dar vieno sėkmingai įgyvendinto renginio, kuris nebūtų įvykęs be jau minėtų kolektyvų bei Plungės kultūros centro, Simonos Gudavičiūtės, Romos Kasteckaitės pagalbos. Taip pat už palaikymą ir paramą dėkojame kavinei – naktiniam klubui „Galera”, UAB „Nertera”, UAB „Baliomagija“, UAB „Abiva” bei laikraščiui „Plungė”.

           VIDEO >>>

NVO „Krantas” narė Aušra Šlimaitė

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.