Alternatyviosios mados šventė

2013-05-11

           
   Gegužės 3 dieną „Ryto“ pagrindinėje mokykloje vyko 12-oji alternatyviosios mados šventė „Mados blykstė – 2013“, kurioje dalyvavo kūrybingi mokiniai ir jų mokytojai ne tik iš Plungės, bet ir Gargždų, Kretingos, Mažeikių, Radviliškio, Šiaulių ir Kauno rajonų.

   Mūsų mokyklos mokiniai, vadovaujami šventės iniciatorės ir organizatorės Irenos Platakienės ir technologijų mokytojos Adilijos Kudzevičienės, sukūrė 7 kolekcijas, iš kurių net 4 laimėjo 1-ąsias vietas. Tai kolekcija  „Saulės ritmai“- už tautiškumą; „Lėlės-gėlės, gėlės-lėlės“- už idėjos originalumą;   „Erdvė“- už eleganciją;   „Pasiekti žvaigždę“- už žaismingumą.

   Šventės dalyviai  scenoje pamatė beveik 300 modelių. Nelengva  vertinimo komisijai buvo išskirti geriausiuosius. Už avangardiškumą 1-oji vieta paskirta Kauno rajono Lapių pagrindinės mokyklos kolekcijai „MOrengai“, už drabužių modeliavimą – Gargždų  „Vaivorykštės“ gimnazijos kolekcijai  „Emigrantai“, už kolekcijos vientisumą ir stilingumą – Gargždų vaikų ir laisvalaikio centro kolekcijoms  „Krepino spalvų kalba“ ir  „Nuo kuprinės iki…“

   Už teatrališkumą 1-ą vietą laimėjo Šiaulių „Romuvos“ progimnazijos kolekcija  „Orkestras“, už ekologiją – Mažeikių Senamiesčio pagrindinės mokyklos kolekcija „Kvapų simfonija“, už muzikalumą – Platelių gimnazijos kolekcija  „Japonijos peizažas“.

   Džiugu, kad atsirado gerų žmonių – rėmėjų, kurių dėka mokinai ir mokytojai gavo įvairių dovanų.

   Prieš šventę buvo atidaryta mokinių darbų paroda, vyko pedagogų praktinė konferencija  „Gabių vaikų atpažinimas ir saviraiškos ugdymui taikomi metodai“.

 

          
„Ryto“ pagrindinės mokyklos informacija

           
          

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.