Alsėdžiuose moteris ir dvi jos dukros liko be namų

2016-01-06

Šeštadienį, prieš vidurnaktį, Alsėdžių miestelyje, Varduvos gatvėje, sudegė gyvenamasis namas. Ugnis namą ir visus jame buvusius daiktus sunaikino visiškai: liko tik mūrinės pastato sienos bei medinės vidaus pertvaros.

Miestelį sukrėtė Žemaičių Kalvarijos gimnazijos mokytoją Almą Vilnienę užgriuvusi nelaimė, tačiau visi sako, jog pati didžiausia laimė, kad nenukentėjo nei namo savininkė, Žemaičių Kalvarijos gimnazijos mokytoja Alma Vilnienė, nei jos dukros, kurių vienai – 16, kitai – 12 metų.

Pirmą naktį po gaisro šeima prisiglaudė pas kaimynus. Po to mokytoja su dukromis apsigyveno Alsėdžių gimnazijos bendrabutyje.

Gaisro metu moterys neteko visko: namų apyvokos daiktų, buitinės technikos, dokumentų, rūbų. Alsėdiškiai pirmieji atėjo joms į pagalbą: vieni dovanojo drabužių, kiti aukojo pinigų. Miestelio žmonės žada joms padėti ir ateityje. Be to, kaip minėjo seniūnijos darbuotojos, į pagalbą ateis ir Žemaičių Kalvarijos bendruomenė.

Sausio 4 d. Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis Alsėdžiuose susitiko su nukentėjusia nuo gaisro mokytoja bei apžiūrėjo suniokotą pastatą. Meras pažadėjo, kad bus skubiai skirta finansinė parama iš Savivaldybės biudžeto lėšų.

Pageidaujantys suteikti finansinę pagalbą nukentėjusiai nuo gaisro šeimai, gali pervesti lėšas į Almos Vilnienės banko sąskaitą Nr. LT517300010026879487 su nuoroda PARAMA NUO GAISRO. Taip pat savo pagalbą galima pasiūlyti ir tel. 8 612 54782.

Plungės rajono savivaldybės informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.