Alsėdžiuose laukiama nusileidžiant karinio sraigtasparnio

2013-05-09

 

 

 

 

 

     Alsėdžių vidurinė mokykla gegužės 15 dieną organizuoja renginius, skirtus Kariuomenės ir visuomenės vienybės dienai. Tikimasi, kad tądien į Alsėdžius atvyks ne vienas garbingas svečias. 12.00 valandą prasidėsiantys renginiai turėtų pritraukti ir sudominti ne tik miestelio ar aplinkinių kaimų gyventojus. Mokykloje mokosi vaikai iš Telšių, Mažeikių, Plungės, Klaipėdos miestų ir rajonų. Tai bus tarsi atvirų durų diena, kurios metu bus galima sužinoti ne tik, kaip gyvena, mokosi ar leidžia laisvalaikį šios mokyklos moksleiviai, bet ir kokios galimybės atsiveria, baigus mokyklos gynybinio – pilietinio ugdymo programą.

     Šventės metu visiems atvykusiesiems bus sudarytos sąlygos dalyvauti linksmosiose estafetėse, nueiti nelengvą „kario kelią“, stebėti ginklų parodą, susipažinti su studijų galimybėmis Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje bei Kauno technologijų universitete. Būtent šio universiteto aviacijos inžinerijos studentai ir dėstytojai pristatys sukurtą „kvadrokopterį“ ir „skraidančią laboratoriją“. Visi šventės dalyviai turės galimybę pamatyti neformaliojo ugdymo kolektyvus. Tarp jų – ir mokyklos vizitine kortele tapusį vyrų vokalinį ansamblį. Jaunieji šauliai pristatys žygiavimo programą, kuri neturi lygių šalyje. Šventės kulminacija turėtų tapti karinio sraigtasparnio nusileidimas mokyklos teritorijoje. 

     Kviečiame visus norinčius mokytis Alsėdžių vidurinėje mokykloje, norinčius pamatyti, kaip čia mokosi, bei norinčius daugiau sužinoti apie kariškas specialybes.
 

 

Daiva Gramalienė,
Alsėdžių vidurinė mokykla

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.