Alsėdžiuose lankėsi LR Seimo Švietimo, kultūros ir mokslo komiteto pirmininkė

2014-05-30 

 

       Per visus šiuos mokslo metus Alsėdžių vidurinė mokykla sulaukė nemažai pačių įvairiausių svečių, vyko daugybė susitikimų su mokslo, meno, kultūros atstovais. Daug išvykų turėjo ir mokyklos mokiniai.  Per metus pasirašytos svarbios bendradarbiavimo sutartys: mokslo metų pradžioje – su Kauno technologijos universitetu, o baigiantis mokslo metams – su Šiaulių  universiteto Edukologijos fakultetu.

       Pastaroji sutartis pasirašyta šią savaitę, siekiant aktyvaus bendradarbiavimo kūno kultūros ir sporto srityje. Sutartį pasirašant, dalyvavo ir Lietuvos Respublikos Seimo Švietimo, kultūros ir mokslo komiteto pirmininkė Audronė Pitrėnienė.

       Svečiams pirmiausia buvo pristatyta mokykla, jos sportiniai ir ugdymo pasiekimai. Tartasi, kaip geriau pasirengti naujų sportinių – karinių klasių formavimui. Mokyklos direktorius Leonas Mockūnas pasidalijo mintimis apie mokyklos ateities viziją ir perspektyvas. Jis pabrėžė, kad mokykla džiaugiasi ne tik mokinių laimėjimais – net ir mokyklos mokytojų komanda iškovojo antrą  vietą  kompleksinėse rajono įstaigų varžybose.

       Su mokyklos bendruomenė bendravusi Seimo narė A. Pitrėnienė džiaugėsi mokyklos išskirtinumu bei pabrėžė, kad šiuo metu Seime itin daug dėmesio skiriama sveiko ir aktyvaus gyvenimo propagavimui, todėl dėl mokyklos pasirinktos krypties tinkamumo  viešnia neabejojo. „Jeigu norite ko nors pasiekti, turite būti išskirtiniai ir tai daryti vieni pirmųjų šalyje“, – linkėjo A. Pitrėnienė.

       Seimo narės mintims pritarė ir į mokyklą atvykusi Šiaulių universiteto Edukologijos fakulteto dekanė doc. dr. Erika Masiliauskienė. Ji taip pat dėkojo mokyklos vadovams su suteiktą galimybę bendradarbiauti, rengti įvairias sporto stovyklas, džiaugėsi, kad bus sudarytos sąlygos Alsėdžiuose studentams atlikti praktiką, bus keičiamasi patirtimi. Bendradarbiaudamas su mokykla, universitetas parengs ugdymo programas, kuriomis remiantis bus formuojamos sportinės klasės.

       Supažindinus su sutarties sąlygomis ir bendruomenei joms pritarus, mokyklos direktorius Leonas Mockūnas ir ŠU Edukologijos fakulteto dekanė Erika Masiliauskienė pasirašė bendradarbiavimo sutartį.  Nuo šiol Alsėdžių vidurinė mokykla – pirmoji mokykla rajone –  Šiaulių universiteto Edukologijos fakulteto partnerė.

 

Daiva Gramalienė,

Alsėdžių vidurinės mokyklos neformaliojo ugdymo organizatorė


Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.