Alsėdžių mokykla mokslo metų pradžią pasitinka naujais projektais

2013-08-19

   Netruks prabėgti paskutinės rugpjūčio dienos ir mokyklų skambutis vėl kvies į vis atsinaujinantį ir sudėtingą mokslo ir žinių pasaulį . Tam, kad ugdymo procesas vyktų kuo į domiau ir prasmingiau mokyklų pedagogai ruošiasi iš anksto.

   Alsėdžių vidurinės mokyklos pedagogai naujus mokslo metus sutinka su gera žinia, kad jų rengti projektai sulaukė finansavimo. Dar vasaros pradžioje Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras buvo paskelbęs projektų konkursą „Būkime kartu“. Šio konkurso tikslas – bendravimas su kita  kalba kalbančių mokyklų bendraamžiais. Alsėdiškiai pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Vilniaus Šalom Aleichemo gimnazija. Mokyklos parengtas projektas sulaukė tinkamo į vertinimo – jau šį rudenį tiek Alsėdžiuose, tiek Vilniuje istorijos pamokos bus paremtos gyvais liudijimais apie žydų istoriją, abiejų šalių kultūrą, bei tradicijas. Daugiausia buvo finansuoti Vilniaus ir Kauno mokyklų parengti projektai. Alsėdžių vidurinės mokyklos gavęs finansavimą projektas buvo vienintelis iš Žemaitijos regiono.

   Ne mažiau svarbus ir  Baltijos pažangių technologijų instituto į vertinimas mokyklos parengtam projektui – mokslo populiarinimo dienų ciklui „Mokausi, kad sužinočiau“.  Vykdant šį projektą Alsėdžiuose besimokantys moksleiviai turės unikalią galimybę lankytis aukštosiose mokyklose, susipažinti su ten atliekamais moksliniais tyrimais, suprasti jų reikšmę. Garsūs šalies mokslininkai atvyks į mokyklą, dalyvaus tiksliųjų mokslų pamokose. Tikimės, kad šis projektas padės baigiantiems mokyklą tinkamai pasirinkti šiuo metu vis populiarėjančias fizinių ir technologinių krypčių studijų programas. Mokslo populiarinimo renginiams skirtą finansavimą  alsėdiškiai gavo taip pat vieninteliai iš viso regiono.

   Be šių naujų projektų, kurių vykdymas prasidės šiais mokslo metais, mokykloje jau vykdomi du rajono Visuomenės sveikatos programos projektai „Medaus keliu“ ir „Stiprinkime sveikatą kartu“.  

 

Informaciją parengė Daiva Gramalienė

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.