Alsėdžių gimnazijoje netikėtas Lenkijos respublikos ambasados vadovų vizitas

2018-01-09

Penktadienio popietę Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazija sulaukė netikėtų svečių – Lenkijos Respublikos ambasados Lietuvos

Respublikoje ambasadoriaus pavaduotojo Grzegorz Poznanski, bei ambasados antrojo sekretoriaus David Tomaszewski. Lenkijos ambasados atstovai pirmiausia padėjo gėlių ant Nepriklausomybės akto Signataro Stanislovo Narutavičiaus kapo Alsėdžių kapinėse. Gruodžio 31-ą buvo minimos Signataro mirties 85-osios metinės. Lenkijos ambasados Lietuvoje diplomatinio korpuso vadovai aplankė ir Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnaziją. Svečius nustebino gimnazijos ryšiai su Lenkijos Golub Dobrzyn Anos Vazos gimnazija Nr. 1 , bei Trakų gimnazija.

Direktorius Leonas Mockūnas trumpai pristatė gimnazijos surinktą medžiagą apie Signatarą, mokyklos ateities planus dar labiau populiarinant šią unikalią asmenybę – Žemaitijos gyventojų taip mylėtą lenką, kuris be galo rūpinosi lietuviais, nebijodamas pabrėžti savo lenkiškų šaknų. Ambasadoriaus pavaduotojas ponas Grzegorz Poznanski gimnazijos atstovus patikino, kad iš šio Žemaitijos kampelio – Alsėdžių – išsiveža pačius geriausius įspūdžius ir pažadėjo dar ne kartą aplankyti šį miestelį bei dalyvauti įvairiuose bendruose gimnazijos vykdomuose projektuose su Lenkijos Respublika, tuo labiau, kad šiais metais abi šalys mini savo valstybingumo 100-mečius.

 

 

Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazijos inf.

 

Nuotraukose:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.