Alsėdiškiai saugūs ir Varšuvoje

2017-10-03


Plungės rajono Alsėdžių seniūnijos bendruomenė, aktyviai dalyvaudama projekte „Saugus eismas bendruomenėse 2017“, suorganizavo tris puikius renginius, pritraukusius gausų būrį miestelio gyventojų. Dalyvavimas projekte parodė, kad bendradarbiavimas duoda puikių rezultatų. Dar metų pradžioje, planuojant projekto veiklas, buvo darniai sutarta su VĮ „Telšių regiono keliai“, Alsėdžių parapijos bei policijos atstovais, kad Plungės rajono Alsėdžių seniūnijos bendruomenei bus padėta įgyvendinti projekte numatytas veiklas.  

2016 m. aktyviai dalyvaujanti veiklose Alsėdžių seniūnijos bendruomenė buvo įvertinta bei gavo solidų piniginį apdovanojimą iš konkurso organizatorių. Bendruomenės aktyvo nutarimu šie pinigėliai buvo panaudoti tolimesnio projekto etapų įgyvendinimui. Paskutinis šių metų projekto etapas – kelionė Alsėdžiai – Varšuva – Alsėdžiai.

2017 m. rugsėjo 16 d., nuo pat ankstyvo ryto, Alsėdžių miestelio aikštėje būriavosi aktyviausi bendruomenės atstovai. Siekdamas paminėti Pasaulinę keliautojų dieną, darnus kolektyvas, bendradarbiaudamas su partneriais, susiorganizavo išvyką į Lenkijos sostinę Varšuvą. Kelionės metu išdalyta saugaus eismo atributika, pristatytas projektas bei daug kalbėta apie saugų eismą tamsiuoju metų laikotarpiu, tad pati kelionė tikrai neprailgo. Nuvykus į Varšuvą, buvo aplankyti pagrindiniai Lenkijos sostinės lankytini objektai, pasidžiaugta bendra Lenkijos ir Lietuvos istorija.

Vertinant projekte įgyvendintas veiklas, peršasi išvada, kad darbas ir bendradarbiavimas nenuėjo veltui. Džiaugiamės pasiektais rezultatais, žmonių teigiamais atsiliepimais ir noru tęsti „minkštąsias“ projektines veiklas miestelyje. Nuoširdžiai dėkojame projekto partneriams už supratingumą bei norą palaikyti kaimo bendruomenes. Ateityje dar laukia gražūs darbai bei nauji iššūkiai, tačiau su tokia komanda niekas nebaisu.

Plungės rajono Alsėdžių seniūnijos bendruomenės informacija

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.