Alsėdiškiai ne tik susitiko su Andriumi Tapinu, bet ir sulaukė kvietimo dalyvauti jo laidoje

2018-09-07


 
Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazija jau antrus metus dalyvauja populiaraus televizijos laidų vedėjo, „Laivės tv“ įkūrėjo, rašytojo Andriaus Tapino inicijuotame projekte   „Padrąsinti. Įkvėpti. Palaikyti“ (projekto vadovė Daiva Gramalienė).

Šio projekto vykdymo metu gimnazijos bendruomenė turėjo puikių susitikimų su dainininku, architektu Algirdu Kaušpėdu, režisieriumi Ignu Miškiniu.  Šiuo metu derinami susitikimai su Jurgita Jurkute ir buvusiu karininku, o dabar žinomu verslininku Rolandu Valaičiu. Pastarasis ruošiasi diskusijai tema „Patriotiškumas – fikcija ar realybė?“

Rugsėjo 6-osios popietę paskutinių  pamokų mokytoju buvo pats idėjos autorius Andrius Tapinas. Svečias  moksleivius ir drąsino, ir įkvėpė, ir stengėsi įteigti, kad savo mintims ir svajonėms realizuoti palaikymą visada gali rasti, jeigu tik labai tiki savo svajone. Gyvas ir įtaigus bendravimas abejingų nepaliko. Pasak A. Tapino, šių dienų jaunuoliai visą dėmesį turėtų skirti kalbų mokymuisi, programavimo išmanymui, knygų skaitymui ir savanorystei. Atrodo, labai paprasti ir žinomi dalykai, tačiau pateikti su kitokiais „prieskoniais“.

Andrius Tapinas labiausiai žinomas kaip LRT laidos „Auksinis protas“ vedėjas. Tai didžiausią auditoriją turintis  intelektinis žaidimas Lietuvoje. Laidos idėjos autorius improvizuotą konkursą surengė ir Alsėdžiuose. Į pusfinalį pateko gimnazistas Audrius Zabitis ir mokytojos Jurgita Krasauskienė bei Rūta Paulikienė, kuri ir tapo ne tik viktorinos nugalėtoja, bet ir sulaukė kvietimo į laidos filmavimą LRT studijoje. Laidos vedėjas akcentavo, kad laidos filmavimas vyks spalio mėnesį, tad pasirengti jam laiko turi ir laimėtoja, ir pakviesta didžiulė gimnazijos bendruomenės palaikymo komanda.

 

Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazijos inf. 


Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.