Alfa kursas – Plungėje

2020-03-10


 

Kviečiame dalyvauti Alfa kurse, kuris nuo kovo 18 d. iki gegužės 20 d. vyks trečiadieniais, 19 val. (10 susitikimų). Susitikimai vyks kavos bare „Ex Libris” (Senamiesčio a. 5, Plungė).  

Alfa kursas yra pagalba dvasiniam gyvenimui. Savo kasdieniame gyvenime žmonės neretai įninka į žemiškus rūpesčius, o Dievas ir dvasiniai reikalai tampa primiršti. Todėl prasidėjus gavėniai Bažnyčia ir siūlo priemonių, kurios padėtų ryšį su Dievu atgaivinti ir pasitikrinti: ar gyvenu tik dėl šios žemės, ar ir dėl dangaus? 

Šis kursas – tai puiki galimybė išgirsti įvairių lektorių pranešimus krikščioniškomis  temomis, neformalioje aplinkoje pasidalyti savo mintimis, sutikti bendraminčių ir kartu ieškoti atsakymų į svarbiausius gyvenimo bei tikėjimo klausimus.

Kviečiame į šį tikėjimo pagrindų kursą, kuris Šv. Dvasios galia gali daug ką pakeisti Jūsų gyvenime.  Ateikite patys ir pakvieskite tuos, kurie Dievo ieško, bet iki bažnyčios nedrįsta ateiti.

Kurso vadovė – Kretingos Švč. Mergelės Marijos nepaliaujamos pagalbos šv. Pranciškaus seserų kongregacijos sesuo Brigita Edita Gramauskaitė.

Ketinantiems dalyvauti reikia užsiregistruoti tel. 8 685 81 784 arba zakristijoje pas kunigą budėjimo metu, arba el. paštu plungesparapija@gmail.com.

Ateikit ir pamatykit…

 

Plungės Šv. Jono Krikštytojo parapijos inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.