Aktualus integruotas projektas vaikams

2016-05-27


 

      Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos Styginių skyrius, paragintas smuiko mokytojos Violetos Gaubytės, surengė integruotą projektą – „Edukaciniai pašnekesiai apie muziką ir dailę „Keliaujame į zoologijos sodą“. Projekto tikslas buvo sudominti vaikučius muzika bei daile ir pakviesti juos mokytis meno mokykloje, kur netrukus prasidės naujų mokinių priėmimas.

      Pirmiausia projekto dalyviai turėjo parengti namų užduotis. Mažieji meno mokyklos smuikininkai išmoko groti programinius muzikos kūrinėlius apie įvairius gyvūnėlius, o Senamiesčio mokyklos ir Plungės vyskupo M. Valančiaus pradinės mokyklos ,,Saulės“ skyriaus pradinių klasių mokinukai piešė piešinius, kuriuose taip pat vaizdavo gyvūnijos pasaulį. Paruošę namų užduotis, vaikai susitiko bendruose nuotaikinguose edukaciniuose renginiuose  Senamiesčio mokykloje ir Plungės vyskupo M. Valančiaus pradinės mokyklos ,,Saulės“ skyriuje. O dar didesnis mažylių susibūrimas įvyko Plungės Mykolo Oginskio meno mokykloje, į kurį atvyko didžiulis būrys darželinukų iš beveik visų Plungės miesto vaikų darželių.

      Dalyvaudami projekte, vaikai ne tik lavino piešimo bei grojimo įgūdžius, bet mokėsi vieni iš kitų, įgijo sociokultūrinės patirties, praplėtė savo akiratį ir daug sužinojo ne tik apie gyvūnėlius, bet ir, pavyzdžiui, kas yra koncertas, kaip reikia elgtis koncerte ir dar daug svarbių dalykų.

      Plungės Mykolo Oginskio meno mokykla nuoširdžiai dėkoja už geranorišką bendradarbiavimą, dalykinę ir organizacinę pagalbą, rengiant šį projektą, Senamiesčio mokyklos mokytojoms Editai Strazdauskienei, Reginai Lučinskienei, Stanislavai Venclauskienei, Kristinai Vaškelevičienei, Aurelijai Gerdauskienei ir Plungės vyskupo M. Valančiaus pradinės mokyklos ,,Saulės“ skyriaus mokytojai Dainorai Gedvilienei bei Plungės vaikų darželių auklėtojoms.


Dalia Stasikėlienė,
Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos direktoriaus  pavaduotoja ugdymui
 
Nuotraukose projekto  „Edukaciniai pašnekesiai apie muziką ir dailę „Keliaujame į zoologijos sodą“ akimirkos
 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.