Akimirkos iš bardų vakaro

2013-08-16

 

 

Penktadienį, rugpjūčio 9 dieną vykęs bardų vakaras sulaukė didelio žiūrovų antplūdžio:  susirinko ne tik jaunimas, bet ir vyresni žmonės. Renginys vyko jaukioje parapijos salėje. Netradicinėje aplinkoje derėjo gitaros brazdesys ir jaunųjų atlikėjų kūryba.

Renginį pradėje broliai Lukas ir Nidas Danilevičiai, kurie grojo savo kūrybos dainas, šiltai bendravo su publika. 

Antroje renginio dalyje sulaukėme Šarūno Petručio apsilankymo. Atlikėjas atliko savo kūrybos dainas, anglų kalba. Šarūnas jau žinomas ir plačiąjai visuomenei: atlikėjas koncertuoja ir kituose miestuose, tarp jų ir Vilniuje, visiems gerai žinomoje Vasaros terasoje (mokytojų kiemelyje).

Renginio pabaigoje sulaukėme improvizacinių jaunimo pasirodymų, kuriuose dalyvavo Greta Jonušaitė, Nedas Danilevičius su draugu bei jam pritariančia išskirtinio balso savininke.

Renginį organizavo Plungės atviro jaunimo centro direkjtorė Agnė Tamoševičiūtė su Plungės rajono jaunimo reikalų tarybos pirmininke Reda Aurylaite.

Visus kurie nedalyvavo, kveičiame pasižiūrėti renginio nuotraukas ir jungtis prie Plungės atviro jaunimo centro facebook paskyroje. Arba tiesiog apsilankyti Laisvės al. 19, bibliotekos II aukšte, nes tokiu būdu sužinosite apie visus renginius, skirtus jauniems žmonėms ir ne tik.

 

Plungės atviro jaunimo centro inf.

 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.