Akcijai pasibaigus

2011-04-29

 AKCIJAI „DAROM 2011“ PASIBAIGUS

   Per Lietuvą – o ir per Plungės rajono savivaldybę –  nušurmuliavo pavasarinio   švarinimosi ir tvarkymosi savaitė. Akcijos „Darom 2011“ dienomis iš peties padirbėjo  ir jaunieji, ir garbaus amžiaus plungiškiai: tvarkė Plungės miesto parką, skverus,    pakeles, vandens telkinių pakrantes, bendro naudojimo teritorijas, valė  miškus, gabeno   ir tvarkė surinktas atliekas.
      Talkose dalyvavo 3645  talkininkai; iš jų – 2540  rajono moksleivių ir mokytojų,  1105 seniūnijų darbuotojai, bendruomenių nariai, miškininkai, į monių bei organizacijų atstovai. Per penkias dienas rajone surinkta 35,2 tonos šiukšlių ir atliekų bei apie 20 tonų automobilių padangų atliekų. Visas  šiukšles suvežė UAB „Valda“ darbininkai, o UAB „Telšių regiono atliekų tvarkymo centras“ nemokamai jas priėmė į Jėrubaičių sąvartyną.
      Plungės rajono savivaldybės administracija dėkoja visiems akcijos dalyviams – vaikų darželiams, mokykloms, į staigoms, į monėms, bendrijoms ir bendruomenėms – už supratingumą ir geranoriškumą, tvarkant visų mūsų aplinką. Ačiū Jums! Kviečiame išlaikyti šią darbingą pavasarinę nuotaiką ištisus metus, nenuleisti rankų tvarkantis savo kiemuose, bendro naudojimo aikštėse, saugoti mūsų tėviškės švarą, gerbti savo bei aplinkinių triūsą.

      Organizatoriai.
     

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.