Aiškūs geografijos „Mano gaublys“ olimpiados nugalėtojai

2018-03-21

Š. m. vasario 28 ir kovo 1 dienomis Plungės akademiko Adolfo Jucio pagrindinėje mokykloje vyko rajoninė geografijos „Mano gaublys“ 6 – 12 klasių moksleivių olimpiada. Iš rajono mokyklų ši olimpiada sulaukė net 153 dalyvių.

6 klasių grupėje 1 vieta atiteko Plungės r. Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazijos auklėtinei Nedai Rutkutei (mokytoja Stefa Každailienė). Antrąją vietą pelnė trys moksleiviai: Plungės „Ryto“ pagrindinės mokyklos šeštokė Aiva Kontrimaitė (mokytoja Nijolė Kačinskienė), Plungės Senamiesčio mokyklos mokinė Agnė Žiogaitė (mokytoja Regina Adomavičienė) ir Plungės r. Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazijos šeštokas Stasys Veitas (mokytojas Bronius Kleinauskas). Trečiąją vietą pelnė net 5 šeštokai: Plungės „Ryto“ pagrindinės mokyklos auklėtiniai –Jonas Kupetis, Barbora Endriekutė (mokytoja Nijolė Kačinskienė), Radvila Bogužas (mokytoja Irena Strazdienė), Plungės Senamiesčio mokyklos mokinė Saulė Makarevičiūtė (mokytoja Regina Adomavičienė) ir Plungės „Babrungo“ pagrindinės mokyklos mokinė Klaudija Daukšaitė (mokytoja Gina Zieringienė).

Septintokų grupėje pirmąją vietą pelnė Plungės „Ryto“ pagrindinės mokyklos auklėtinis Matas Paplauskas (mokytoja Nijolė Kačinskienė). Antrąja vieta pasidalijo Plungės „Ryto“ pagrindinės mokyklos mokinė Deimantė Jarašiūnaitė (mokytoja Nijolė Kačinskienė) ir Plungės r. Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazijos septintokas Linas Dokšas (mokytoja Stefa Každailienė). Trečioji vieta atiteko Plungės r. Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazijos auklėtiniui Laurynui Rausčiui (mokytojas Bronius Kleinauskas) ir Plungės Senamiesčio mokyklos mokinei Gerdai Lengvinaitei (mokytoja Gina Zieringienė).

8 klasių grupėje pirmos vietos laimėtojas – Plungės „Ryto“ pagrindinės mokyklos mokinys Justas Pilvelis (mokytoja Nijolė Kačinskienė). Antroji vieta atiteko 4 aštuntokams: Plungės Senamiesčio mokyklos auklėtiniams Neilui Labanauskui ir Manfredui Lamsargiui (mokytoja Gina Zieringienė), Plungės akademiko Adolfo Jucio pagrindinės mokyklos auklėtiniui Kristijonui Pakalniškiui (mokytoja Irena Strazdienė) bei Plungės r. Platelių gimnazijos aštuntokui Adrijui Alminui (mokytoja Dalia Uščinienė). Trečiąją vietą pelnė Plungės akademiko Adolfo Jucio pagrindinės mokyklos auklėtinė Odeta Vilkaitė (mokytoja Irena Strazdienė), Plungės „Ryto“ pagrindinės mokyklos mokinys Povilas Mika (mokytoja Nijolė Kačinskienė) ir Plungės „Babrungo“ pagrindinės mokyklos aštuntokė Vitalija Numgaudytė (mokytoja Gina Zieringienė).

9 klasių grupėje I vieta atiteko Plungės r. Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazijos mokiniui Eimantui Simanavičiui (mokytoja Stefa Každailienė). II vietą grupėje užėmė Plungės „Ryto“ pagrindinės mokyklos mokinė Viltė Šakytė (mokytoja Irena Strazdienė) ir Plungės „Saulės“ gimnazijos auklėtinis Žymantas Petreikis (mokytoja Sigita Juzaitienė). Trečiąją vietą pelnė Plungės Senamiesčio mokyklos mokinė Modesta Rutkutė (mokytoja Gina Zieringienė).

10 klasių grupėje pirmąją vietą pelnė Plungės „Saulės“ gimnazijos auklėtiniai Povilas Mikalauskas ir Adomas Gedvilas (mokytoja Ingrida Tamošauskienė). Antrąją vietą užėmė Plungės „Saulės“ gimnazijos moksleivis Julijus Zaburas (mokytoja Ingrida Tamošauskienė). Trečioji vieta atiteko Viliui Barniškiui iš Plungės „Saulės“ gimnazijos (mokytoja Ingrida Tamošauskienė) ir Agnei Knitaitei iš Plungės r. Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazijos (mokytojas Bronius Kleinauskas).

11 klasių grupėje pirmoji vieta atiteko Plungės „Saulės“ gimnazijos auklėtiniui Dainorui Saliui (mokytoja Sigita Juzaitienė), antroji vieta – Plungės r. Kulių gimnazijos moksleivei Kamilei Martinkutei (mokytojas Vytautas Kulbokas). Trečioji vieta atiteko Plungės „Saulės“ gimnazijos mokiniams Emiliui Radvilavičiui (mokytoja Sigita Juzaitienė) ir Mangirdui Šakiniui (mokytoja Ingrida Tamošauskienė) bei Plungės r. Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazijos auklėtinėms Gretai Pociutei ir Aistei Valančiauskaitei (mokytojas Bronius Kleinauskas).

12 klasių grupėje pirmąją vietą užėmė Plungės „Saulės“ gimnazijos abiturientė Akvilė Baltmiškytė (mokytoja Ingrida Tamošauskienė). Plungės r. Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazijos abiturientas Alfredas Stanevičius pelnė antrąją vietą (mokytojas Bronius Kleinauskas). Trečioji vieta atiteko Linui Šatkauskui iš Plungės „Saulės“ gimnazijos (mokytoja Ingrida Tamošauskienė).

Sveikiname olimpiadų nugalėtojus. Linkime ir toliau džiuginti savo puikiais pasiekimai bei ypatingai dėkojame Plungės rajono mokytojams už puikų mokinių paruošimą.

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos
Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus inf.
 
Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.