Aiškinosi dėl nuovažų į sklypus ir prie kapinių planuojamą aikštelę

2017-09-06
 

 

Rugsėjo 4 dieną Seimo nario Jono Varkalio kvietimu Plungės rajono savivaldybėje lankėsi Lietuvos automobilių kelių direkcijos laikinai direktoriaus pavaduotojo pareigas einantis Eduardas Grinaveckas ir vyriausiasis patarėjas Vitalijus Andrejevas bei  UAB „Kelprojektas“ Klaipėdos skyriaus vadovė Inesa Čubarova ir projekto vadovas Vladas Dovydenko. Pokalbis iš Plungės rajono savivaldybės mero Audrius Klišonio kabineto persikėlė į rekonstruojamą pietinį miesto aplinkkelį bei rekonstruojamo kelio Mažeikiai–Plungė–Tauragė ruožą, prie naujųjų miesto kapinių, kad Lietuvos automobilių kelių direkcijos atstovai galėtų savo akimis įvertinti vietos gyventojų pateiktus prašymus.

Pokalbis mero A. Klišonio kabinete su Lietuvos automobilių kelių direkcijos atstovais ir projektuotojais prasidėjo aptariant jau pradėtus ir dar tik projektuojamus kelių infrastruktūros gerinimo darbus Plungės savivaldybėje. Šiuo metu Plungės savivaldybėje kelininkai turi išties daug veiklos. Kalbėta, jog reikia susitaikyti, kad rekonstruojamuose keliuose laikinų nepatogumų patiria ir važiuotieji eismo dalyviai. Gauta nemažai užmiestyje, prie rekonstruojamų kelių, gyvenančių žmonių klausimų dėl galimybės įrengti nuovažas į privačius sklypus.

„Kelininkams darbo daug, o Savivaldybėje netyla skambučiai dėl pakitusių eismo sąlygų ir keliuose patiriamų nepatogumų, tačiau darbai rekonstruojamuose keliuose, panašu, jau įpusėjo, ir procesas juda į gerą pusę“, – pastebėjo meras A. Klišonis.

Mero kabinete, pokalbyje dalyvaujant projektuotojams, buvo aptarti greta tvarkomo kelio Mažeikiai–Plungė–Tauragė gyvenančių žmonių patiriami nepatogumai. Prašyta, jog kelininkai rastų galimybių dažniau lyginti greideriu laikinai apvažiavimu tapusį kelią Truikiai–Babrungėnai. Taip pat domėtasi, kodėl vėluoja žvyrkelių asfaltavimo programos darbai.

Diskusija dėl papildomų nuovažų įrengimo persikėlė prie rekonstruojamo Mažeikiai–Plungė–Tauragė kelio. Prasidėjus šio kelio rekonstrukcijai,  į Seimo narį J.Varkalį kreipėsi žemės savininkai,  turintys sklypus ties kavine „Oazė“ ir miesto kapinėmis, kurie skundėsi, kad projekte nebuvo išspręsta, kaip iš pagrindinio kelio patekti į jų sklypus.

Kalbėta ir apie tai, kad projekto rengimo metu nebuvo atsižvelgta ir į Plungės miesto seniūnijos prašymą suformuoti nuovažą į Jovaišiškės kapines, prie kurių planuojama įrengti dar vieną aikštelę automobiliams. Lietuvos automobilių kelių direkcijos atstovų ir projektuotojų prašyta vietoje įvertinti susidariusią situaciją ir rasti tinkamiausius sprendimus.

Taip pat lankytasi ir rekonstruojamoje Žaltakalnio gatvėje, apie čia vykdomus darbus pasakojo bendrovės „Plungės Jonis“ direktorius Židrūnas Gelumbickis.



Plungės rajono savivaldybės inf.

 


Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
X