​Jaunieji menininkai konkurse „Skambinu, įsivaizduoju, piešiu“

2018-04-25

Silvos Galvadiškyės nuotraukoje respublikinio projekto „Skambinu, įsivaizduoju, piešiu“ Vilniuje dalyviai, Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos mokiniai (pirmoje eilėje iš kairės)  Erlandas Gricius (kanklės) ir Liepa Rojutė (dailė), (antroje eilėje iš kairės) mokytojos metodininkės Irena Urbonienė ir Silva Galvadiškytė

 

 

Gegužės 3 d. Anastazijos ir Antano Tamošaičių galerijoje „Židinys“, Vilniuje, bus atidaroma VIII respublikinio jaunųjų atlikėjų ir dailininkų festivalio-konkurso „Skambinu, įsivaizduoju, piešiu“ dailės  darbų paroda. Tai tąsa nepaprastai įdomaus integruoto projekto, įprasminančio įvairių menų sąveikos idėją. Vilniaus Ąžuoliuko” muzikos mokyklos organizuojamo projekto programą sudarė nemažai renginių. Tai teorinis – praktinis seminaras, jaunųjų atlikėjų ir dailininkų festivalis – konkursas, projekto dalyvių koncertas ir dailės darbų paroda. Į projekto organizatorių kvietimą noriai atsiliepė Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos kanklių mokytoja metodininkė Irena Urbonienė ir jos mokinys Erlandas Gricius bei Dailės skyriaus mokytoja metodininkė Silva Galvadiškytė ir jos mokinė Liepa Rojutė. Jie dalyvavo VIII respublikiniame jaunųjų atlikėjų ir dailininkų festivalyje – konkurse „Skambinu, įsivaizduoju, piešiu“. Kanklininkas Erlandas skambino kanklėmis A. Mikulskio ,,Miniatiūrinę poemą tautinės dainos „Ramunėlė“ tema“, o Liepa jo atliekamą kūrinį įtaigiai iliustravo savo dailės darbeliais. Abiem plungiškiams dalyvavimas projekte suteikė įdomių meninių patirčių. Erlandas Gricius už puikų grojimą kanklėmis buvo įvertintas laureato diplomu, o Liepos darbeliai bus eksponuojami minėtoje parodoje galerijoje „Židinys“.

Prisilietimas prie skirtingų meno sričių kūrybos ir patirti įspūdžiai skatina jaunuosius menininkus naujiems kūrybiniams sumanymams ir iniciatyvoms.

 

Dalia Stasikėlienė,
Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui
 

 


Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.