Advento rytmetys lopšelyje-darželyje „Pasaka“

2023-12-20

Adventas – gražiausias, paslaptingiausias ir prasmingiausias prieškalėdinis laikotarpis. Šiuo laikotarpiu lopšelyje-darželyje „Pasaka“ buvo suorganizuotas adventinis rytmetys.

Paminėti Advento pradžią į salę rinkosi Specialiojo ugdymo centro ugdytiniai su mokytoja Jurgita Arlauskiene, „Pasakos“ darželio vaikučiai ir jų mokytojos.

Į renginį atvyko Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis, Plungės Šv. Jono Krikštytojo parapijos klebonas dekanas Vytautas Gedvainis, Švietimo ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Dangirutė Vaškienė, LIONS klubo atstovai Aidas Kėsas, Gediminas Norvaišas.

Šiltus ir gražius žodžius vaikučiams ir bendruomenei tarė Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis bei Plungės Šv. Jono Krikštytojo parapijos klebonas dekanas Vytautas Gedvainis. Jie linkėjo, kad šiame ramybės laikotarpyje atrastume tikrąją Kalėdų dvasią.

Lopšelio-darželio direktorė Irena Petreikienė dėkojo svečiams, kad skyrė laiko pabūti kartu, pasidalinti šypsenomis ir širdies šiluma.

Lopšelio-darželio „Pasaka“ informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.