Adventinis vakaras „Pabūkime kartu“

2023-12-19

Gruodžio 14 dieną Plungės socialinių paslaugų centre vyko Globos centro globėjams ir jų šeimose globojamiems vaikams skirtas Adventinis vakaras „Pabūkime kartu“. Renginys pradėtas Rugilės Rankauskaitės atliekamomis adventinėmis giesmėmis. Rugilės ir Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos dainavimo skyriaus mokytojos metodininkės Linos Balbošiovienės estradinio dainavimo klasės mokinių atliekama muzika visą vakarą glostė susirinkusiųjų širdis.

Po jaukios įžangos, apie adventą kalbėjo bei susirinkusius palaimino vakaro svečias – Plungės Šv. Jono Krikštytojo parapijos vikaras kunigas Tomas Kaulius.

Su artėjančiomis Šv. Kalėdomis globėjus ir jų vaikus sveikino Plungės rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėja Jolanta Puidokienė ir Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos Telšių apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus patarėja Žibutė Milienė. Apie advento prasmę, savo laiko skyrimą artimui, o ypač vaikui, kalbėjo ir susirinkusius artėjančių švenčių proga sveikino Plungės socialinių paslaugų centro direktorė Odeta Misiūnienė.

Direktorė ir Globos centro vadovė Jolanta Zaburienė už iniciatyvumą ir visapusišką pagalbą dėkojo Globos centro savanorei, knygų klubo „Tebūnie šviesa“ įkūrėjai Raimondai Bieliauskienei. Na, o ilgametis Globos centro rėmėjas Romualdas Arys pasirūpino, kad šeimose ir institucijoje globojami vaikai gautų po saldžią dovanėlę, jas įteikė Indra Petkuvienė. Vakarą vainikavo bendros vaišės.

Plungės socialinių paslaugų centro informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.