Adventinė popietė „Gerumu sušildyk…“ Plungės specialiojo ugdymo centre

2015-12-11

       Gruodžio 1-ąją Plungės specialiojo ugdymo centre vyko adventinė popietė „Gerumu sušildyk…“, kuri paskelbė advento pradžią.  

       Laiko tėkmė veja mus į priekį . Ir vėl priartėjome prie didžiųjų, gražiųjų metų švenčių. Tai laikas, kad pasiruoštume Kalėdoms – malonės metui. Šį gražų ir prasmingą laikotarpį vadiname adventu. Laikas, pilnas laukimo, kviečiantis į rimtį ir susikaupimą. Adventas kviečia mus tarpusavio supratimui, užuojautai, pagalbai, geriems darbams ir susitelkimui. Visus ateinančius į adventinę popietę pasitiko tyla, rimtis ir žvakių šviesa. Visi rinkosi į angelais išpuoštą Ugdymo centro salę, kurios viduryje buvo išpintas advento vainiko ratas. Skambėjo adventinės giesmės ir dainos, kurias atliko Ugdymo centro mokiniai. Mokiniai deklamavo eiles, dalijosi advento papročiais ir tradicijomis. Vienas po kito, nešini gražiausių palinkėjimų, mokiniai saulės spinduliais puošė advento vainiką. Advento ratui skendint žvakių šviesoje, visus susirinkusiuosius į advento pradžios šventę pasveikino direktorius R. Gentvilas. Centro psichologė Gintarė paskelbė stebuklingo laikotarpio pradžią ir pristatė gerų darbų skrynelę, kuri iki pat Kalėdų bus pildoma mokinių nuveiktais gerais darbais, o patys geriausi mokiniai, pasibaigus adventui, bus apdovanoti.

       Renginys baigėsi bendra kalėdine giesme. Advento pradžios šventė paliko didžiulį į spūdį ne tik mokiniams, mokytojams, bet ir visai mokyklos bendruomenei. Tikimės, kad ši nuostabi šventė mūsų Ugdymo centre taps tradicine. 

Muzikos mokytoja Jurgita Arlauskienė 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.