AČIŠª TAU… (renginio nuotraukos)

2018-01-03


 

Baigiantis metams norisi pasidžiaugti nuveiktais darbais, išsipildžiusiomis svajonėmis, įgyvendintais projektais, prisiminti malonius įvykius, sutiktus naujus draugus ir padėkoti tiems, kurie darbų sūkuryje ištiesė pagalbos ranką.

Gruodžio 29 – osios vakarą kalvariškiai ir svečiai skubėjo į Žemaičių Kalvarijos kultūros centrą. Čia vyko tradicinis padėkos vakaras „Ačiū Tau“.  Kalvariškiai turėjo galimybę padėkoti savo kaimynui, draugui ar geram bendruomenės, miestelio žmogui, negailėjusiam laiko, nelaukusiam prašymo ir ištiesusiam pagalbos ranką kitam. Organizacijos, įstaigos, gyventojai galėjo iš anksto skambinti, rašyti šventės organizatoriams ir siūlyti kandidatus apdovanojimui. O gerų žmonių esama daug. Po ilgai nevystančią rožę Žemaičių Kalvarijos kultūros centro direktorė Rima Jokubauskienė įteikė Vaidui Raišučiui, bendruomenės „Gardai“ pirmininkui Broniui Kleinauskui, jaunimo klubui „Kartu kvadratu“, Žemaičių Kalvarijos seniūnijos darbuotojams, Almai ir Vidmantui Jonikoms, pašto darbuotojoms Alinai Kazlauskienei ir Jūratei Jasmontienei, Kan. Jonui Ačui. Padėkos įteiktos šauniausioms šeimininkėms Staselei Staponkienei, Irenai Marcinkevičienei už skanią košę ar gardžią arbatą įvairių renginių metu, už paramą gėlėmis Danutei Virketienei, už geranorišką pagalbą Arvydui Trumpickui, Modestui Preibiui, Ričardui Vaitkui, Zitai Sabaliauskienei. Kaimynų pasiūlymu, už geranorišką pagalbą padėkomis apdovanoti Judita ir Dainius Mickai, Rimantas ir Rita Kerpauskai, Romas Derkintis. Padėkos žodžius tarė kanauninkas Jonas Ačas, bendruomenės „Gardai“ pirmininkas Bronius Kleinauskas, kuris padėkos rožę įteikė 90 -metei (tortų kepėjai) Janinai Butkienei, Žemaičių Kalvarijos seniūnijos seniūnas Liudas Gricius dėkojo visiems geradariams, o padėkos rožę įteikė Vytautui Dapkui, seniūnijos socialinė darbuotoja Asta Šiaulienė dėkojo geradariams už šeimų globą, o didžiausios padėkos vertiems Vilmai ir Sauliui Latakams įteikė padėkos rožę. Kultūros centro direktorė Rima Jokubauskienė dėkojo kultūros centro kolektyvų vadovams. O didžiausią AČIŪ tarė žiūrovams, lankiusiems renginius, buvusiems kartu, vienaip ar kitaip prisidėjusiems, kad kultūros centre būtų gera. 2018 – aisiais  metais direktorė linkėjo, kuo daugiau laiko praleisti bendrystėje su savo artimaisiais, draugais, kaimynais ar šiaip malonių pažįstamų rate. Geriausi dalykai visada yra šalia.

Žemaičių Kalvarijos centras buvo nustebintas žiūrovų atstovės, kuri nepanoro būti įvardinta, saldžia cinamonu ir aguonomis kvepiančia padėka už kultūros centre vykusius renginius.

Padėkos vakaro metu koncertavo Platelių gimnazijos mokytojų kolektyvas, Platelių kultūros namų moterų ansamblis, vadovaujami mokytojos Dianos Paulauskienės. Šoko Žemaičių Kalvarijos kultūros centro moterų šokių kolektyvas „Šokio vizija“ bei Platelių meno mokyklos Žemaičių Kalvarijos skyriaus jaunosios šokėjos. Vadovė Sandra Jazdauskienė. Žiūrovams kultūros centras padovanojo dar bekylančios žvaigždės Gopalo Michailovskio nuotaikingą koncertinę programą.

Kartais sunku rasti pačius gražiausius ir nuoširdžiausius žodžius išreikšti padėkai. Atrodo, kad vis per mažai. Ir norisi nepamiršti nė vieno, kuris savo nuoširdžiu triūsu prisidėjo, kad šalia esančiam būtų gera. Kurkime, svajokime, džiaukimės ir darykime dar daug smagių dalykų kartu.

Irena Taujenienė


Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.