Abiturientai – su brandos atestatais rankose!

2023-07-24

Penktadienį Plungės „Saulės“ gimnazijos abiturientai rinkosi į ypatingą šventę – į brandos atestatų įteikimo ceremoniją surengtą Plungės Šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje.

Gerų emocijų netrūko: gražūs ir linksmai nusiteikę dvyliktokai, sėkmės jiems linkintys gimnazijos vadovai ir mokytojai, savo vaikais besididžiuojantys tėveliai ir gausus sveikintojų būrys.

Ypatingas ceremonijos svečias – buvęs „Saulės“ gimnazijos ugdytinis, mokytojo Aloyzo Lukavičiaus mokinys, dabartinis švietimo, mokslo ir sporto ministras Gintautas Jakštas, taip pat – Seimo narys Jonas Varkalys, Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis, vicemeras Žydrūnas Purauskis, Savivaldybės administracijos direktorius Dalius Pečiulis, Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Gintautas Rimeikis ir daug kitų.

„Šiandien esate pasirinkimų kryžkelėje: kur stoti, ką studijuoti, ką dirbti, kokį kelią rinktis. Anksčiau sakydavo: mokslo šaknys karčios, bet vaisiai saldūs. Dabar toks laikmetis, kai mokytis, tobulintis tenka nuolat. Nesvarbu, ar surinkinėsite baldus, ar būsite inžinieriai. Todėl siūlau mėgautis mokymosi procesu, nes tos šaknys – ne karčios, o svarbios“, – abiturientams linkėjo ministras Gintautas Jakštas.

Gražių žodžių abiturientams negailėjo ir Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis: „Šiandien jūsų diena, jūsų šventė, šiandien jūs gaunate vieną svarbiausių savo gyvenime dokumentų. Dokumentą, suteikiantį teisę rinktis savo gyvenimo kelią. Dabar viskas priklauso nuo jūsų pačių. Niekada nenustokite vilties, nebijokite daryti ir klysti, nes neklysta tik tie, kurie nieko nedaro. Šiandien visa ši auditorija, kuri čia susirinkusi, linki jums sėkmės, gėrio ir daug daug svajonių. Siekite jų!“

Abiturientus sveikino ir Seimo narys Jonas Varkalys, Šv. Jono Krikštytojo parapijos klebonas dekanas Vytautas Gedvainis, gimnazijos direktorė Dalia Uščinienė, buvęs direktorius Algimantas Budrys, mokytojai, tėveliai, gausus būrys artimiausių žmonių.

Savivaldybės vardu gėlių puokštėmis apdovanotos aštuonios klasių vadovės, premijomis – šeši šimtukininkai: GABRIELĖ GALDIKAITĖ, AURELIJA GUSČIŪTĖ, DŽIUGAS JONKUS, MARIUS KRIŠČIŪNAS, BENAS MOCKUS IR MARTYNAS VILNIUS.

Vėliau iškilmingai įnešti brandos atestatai, juos jubiliejinės 55-osios laidos abiturientams įteikė direktorė Dalia Uščinienė.

Plungės rajono savivaldybės informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.