60 m bėgimo rungtyje triumfavo plungiškis Matas Abartis

2016-06-06
Ant I-osios vietos pakylos Matas Abartis


       Birželio pirmą Į Utenos „Utenio” stadioną nuo pat ryto rinkosi jaunieji lengvaatlečiai iš visos Lietuvos. Čia vyko Lietuvos lengvosios atletikos vaikų (gim. 2003 m. ir jaun.) pirmenybės.

       Šiuo renginiu buvo paminėta Tarptautinė vaikų gynimo  diena bei šios varžybos įtrauktos į varžybų sąrašą, kuriomis propaguojama Pasaulio lengvosios atletikos diena. Pirmenybėse dalyvavo per 430 sportininkų. Tarp dalyvių buvo ir Plungės sporto ir rekreacijos centro lengvaatlečiai, kuriuos treniruoja Marius Rudys.

       Mergaitės ir berniukai varžėsi dėl apdovanojimų dvylikoje rungčių. Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti medaliais, diplomais ir specialiais Lietuvos lengvosios atletikos federacijos prizais, 4-6 vietas užėmę sportininkai – diplomais. 

       Geriausiai šiose lengvosios atletikos pirmenybėse iš plungiškių pasirodė Matas Abartis, kuris 60 m bėgimo rungtį įveikė per 8.00 s ir tapo šalies vaikų čempionu.

       Iškovota pirmoji vieta Matui suteikė teisę atstovauti Lietuvai birželio 26 d. vyksiančiose 11-ose tarptautinėse vaikų lengvosios atletikos varžybose, kurios vyks Lenkijoje, Lovitcz’o mieste.

 

Plungės SRC inf.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.