34 -asis šeimų komandų turnyras

2017-03-15

       Kovo vienuoliktą, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną, šachmatininkai paminėjo susirinkę į tradicinį, jau 34 – ąjį, šeimų šachmatų komandų turnyrą. Šį kartą į varžybas atvyko šešios šeimų komandos. Tai: Šetkauskai, Narmontai, Surpliai, Kučinskai – Surpliai, Mačiuičiai ir Žalimai.

       Varžybos vyko ratų sistema, – visos komandos sužaidė tarpusavyje. Laiko kontrolė – 10 minučių, pridedant po 5 sekundes už kiekvieną ėjimą vienam žaidėjui.

       Po daug emocijų sukėlusių kovų pirmą vietą iškovojo Narmontų šeimos komanda. Jos sudėtyje žaidė plateliškiai – tėvas Algirdas Narmontas, sūnus Raimondas, anūkas Matas. Tiek pat komandinių taškų (9) surinko ir Šetkauskų šeimos komanda, tačiau pagal papildomus rodiklius jai atiteko antroji vieta. Komandos sudėtyje žaidė pusbroliai Vaidas Šetkauskas, Egidijus Šatkauskas ir Saulius Petrauskas. Trečia liko Mačiuičių komanda (Rolandas Mačiuitis, Greta ir Meda Mačiuitytės).

       Komandos apdovanotos taure, medaliais, diplomais ir prizais, kuriuos įsteigė rėmėjai. Šeimos ne tik pažaidė, bet ir maloniai pabendravo. Malonu, kad šeimų pomėgiu tampa šachmatai, ir jos drauge kovoja komandomis prie šachmatų lentų.

Visi turnyro dalyviai Narmontai: Matas, Algirdas, Raimondas


G. Žalimienė

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.