2016 m. Lietuvos žaibo ir greitųjų šachmatų čempionatai

2016-12-15

chessclub.lt nuotraukoje iš kairės į dešinę: R. Meškėnaitė, I. Žalimaitė ir R. Griciūtė

 

       Gruodžio 10-11 dienomis Vilniuje vyko Lietuvos žaibo ir greitųjų šachmatų čempionatai. Plungei atstovavo keturi Plungės sporto ir rekreacijos centro auklėtiniai – Rugilė ir Paulius Meškėnai, Ignas Mačiuitis ir Rosita Griciūtė – bei buvę auklėtiniai, Plungės VŠK “Bokštas” nariai Vaidas Šetkauskas, Ieva Žalimaitė ir Dovydas Auškalnis.  

       Pirmą dieną vyko žaibo turnyras. Dalyvavo 84 įvairaus amžiaus šachmatininkai. Buvo žaidžiama šveicariškąja sistema 9 ratais. Šiame čempionate plungiškiai iškovojo net keturias prizines vietas: V. Šetkauskas, surinkęs 7 taškus iš 9 galimų, iškovojo trečią vietą; I. Žalimaitė buvo antra tarp moterų, o R. Meškėnaitė ir R.Griciūtė laimėjo atitinkamai pirmą ir trečią vietas  merginų iki 20 metų amžiaus grupėje.

       Antrą dieną vyko  greitųjų šachmatų čempionatas. Dalyvavo 101 dalyvis. Žaidimas vyko šveicariškąja sistema 9 ratais. Plungiškiai iškovojo tris taures: Vaidas Šetkauskas, surinkęs 7 taškus iš 9 galimų, vėl užėmė trečią vietą, Ieva Žalimaitė buvo antra tarp moterų, o Rugilė Meškėnaitė – trečia merginų iki 20 metų amžiaus grupėje. Kitų plungiškių rezultatai kuklesni.

       Visi prizininkai apdovanoti taurėmis, medaliais ir diplomais.


Genovaitė Žalimienė

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.