127 Plungės moksleiviai dalyvavo didžiausiame Baltijos regiono ICT ir verslumo renginyje #SWITCH!

2015-10-12

 

      

       Skaitmeninių verslų pasaulio lyderiaujančios kompanijos, Europos Komisijos viceprezidentas Andrusas Ansipas, aukšto rango Europos Sąjungos institucijų ir valstybių pareigūnai bei 21 tarptautinės bendrovės atstovai iš 15 šalių, tūkstančiai Lietuvos viešojo sektoriaus atstovų, skaitmeninės rinkos profesionalų, moksleivių ir studentų š. m. spalio 8 – 9 d. renkasi  į LITEXPO rūmus ir dalyvauja didžiausiame Baltijos regiono ICT ir verslumo renginyje #SWITCH!

      Tai nemokamas renginys, skirtas jaunimui, viešajam sektoriui ir startuolių kūrėjams. Čia pristatomos naujausios skaitmeninio verslo tendencijos. Vyksta diskusijos apie e. produktus įvairiems viešųjų administracijų lygiams, kalbama apie sėkmingų startuolių kūrimą, generuojamos mintys apie galimus e. verslus.

      #SWITCH! veikia Cool&Crazy erdvė, skirta supažindinti su technologiniais išradimais ir juos gyvai išbandyti. #SWITCH! konsultuoja didelė, 26 mentorių, komanda iš Lietuvos startuolių bei pasaulinių technologinių korporacijų.

      Pirmosios renginio dienos programoje dalyvavo ir Plungės rajono savivaldybės moksleiviai iš Plungės „Saulės“ gimnazijos, Senamiesčio mokyklos, „Ryto“, Akademiko A. Jucio pagrindinių mokyklų, Alsėdžių, Kulių, Platelių, Žemaičių Kalvarijos M. Valančiaus gimnazijų ir Technologijų ir verslo mokyklos.

      Atvykusieji buvo šiltai priimti savanorių komandos, kiekvienam padovanotos apyrankės su renginio atributika, pavaišinti skaniu maistu.

      Buvo puiki galimybė pamatyti naujoves ir apsilankyti Amazon, Microsoft, Rovio, SAP, Allegro, Nestle, U-Tad ir kitų profesionalų parodose bei paskaitose.

      Kaip ir žadėjo renginio iniciatorius ir organizatorius Europos parlamentaras Antanas Guoga, tai buvo ne tradicinė konferencija. #SWITCH!  – tiesioginis bendraminčių bendravimas, aktyvus dalyvavimas bei naujovių pažinimas jas „pačiupinėjant“. Galėjome bendrauti su kalbančiais robotais, valdyti automobilį savo smegenų pagalba, distanciniu pulteliu pasivaišinti saldainiais, dalyvauti akademinio irklavimo varžybose Galvės ežere ir dar daugelyje kitų atrakcijų.

      Išklausę A. Guogos paskaitos apie jo verslo sėkmės formulę, išdrįsome jį pakalbinti ir priminti jo duotą pažadą projekto „Kamuolio skrydis, suvienijęs Lietuvą“ komandai apsilankyti „Tony Resort“ poilsio ir pramogų parke Anupriškėse (Trakų r. sav.) – „pramogų ir nuotykių pasaulyje po atviru dangumi“. Tai įvyks netrukus!

      Šauni, informatyvi, pažintinė diena prabėgo greitai. Dėkodami renginio organizatoriams, dėkojame ir tiems žmonėms, kurių dėka galėjome būti #SWITCH! dalyviais. Tai Europos Parlamento nariui Antanui Guogai, Plungės rajono savivaldybės merui Audriui Klišoniui,  Administracijos direktoriui Albertui Krauleidžiui, Švietimo skyriaus vedėjui Rolandui Raibužiui, Technologijų ir verslo mokyklos direktoriui Audriui Misiūnui.

Jaunimo reikalų koordinatorė Lolita Vaitkevičienė

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.