Laba diena. Kiek mačiau Telšių, Rietavo rajono savivaldybių atliekų surinkimo punktai nemokamai, iš anksto užsiregistravus, išveža asbestinės dangos (šiferio) atliekas. Kaip yra su Plungės rajonu? Ar ši paslauga teikiama? Ar Plungės savivaldybė finansuoja asbestinės dangos surinkimą iš rajono gyventojų? Jei taip, kokiais kontaktais kreiptis dėl registracijos ir deklaracijos apie turimą dangos kiekį? Ačiū

2022-05-25

Informuojame, kad Plungės rajono savivaldybėje šiuo metu nėra organizuojamas statybinių atliekų, turinčių asbesto, surinkimas iš gyventojų. Pagal 2021 m. paskelbtą kvietimą teikti poreikį dėl statybinių atliekų, turinčių asbesto, surinkimo buvo gauta 116 paraiškų, tačiau dėl reikalingų lėšų stygiaus – paslauga buvo suteikta tik 29 pareiškėjams. Šiuo metu kvietimas teikti paraiškas dėl asbesto atliekų išvežimo nėra paskelbtas ir nauji pareiškėjai neregistruojami tol, kol nebus suteikta paslauga visiems pareiškėjams pagal 2021 m paskelbtą kvietimą.

Informuojame, kad statybinės atliekos, turinčios asbesto, priimamos UAB „Telšių regiono atliekų tvarkymo centre“ atliekų priėmimo aikštelėje, esančioje adresu Prancūzų kelias 8, Jėrubaičių k. Pažymime, kad vienas namų ūkis per metus gali nemokamai savarankiškai pristatyti statybinių medžiagų, turinčių asbesto, iki 200 kg. Asbesto, turinčios atliekos, priimamos tvarkingai supakuotos  maišuose arba apvyniotos plėvele. Dėl detalesnės informacijos suteikimo, dėl asbesto atliekų priėmimo, prašome kreiptis į atliekų priėmimo aikštelės administraciją tel. Nr. 8 606 031 68.

Roberta Jakumienė
Plungės rajono savivaldybės administracijos
Vietos ūkio skyriaus vyriausioji specialistė
tel. (8-448) 73004, +370 655 66909
el. p. roberta.jakumiene@plunge.lt

2022-05-30

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.