Grįžti

Ukrainos nacionalinio kamerinio orkestro „Kyiv Soloists“ koncertas

2022-04-13 Ukrainos nacionalinio kamerinio orkestro ,,Kyiv Soloists“ koncertas

Balandžio 13 d. 18 val. Plungės kultūros centras kviečia visus į įspūdingą, pasaulinio garso Ukrainos nacionalinio kamerinio orkestro „Kyiv Soloists“ koncertą. Kolektyvo meno vadovas Anatoli Vasylkovskii.

Kolektyvas yra Ukrainos profesionalios klasikinės muzikos pasididžiavimas, kuriame groja garsūs Ukrainos muzikantai, daugkartiniai įvairių tarptautinių ir nacionalinių konkursų laureatai. Orkestras savo muziką yra pristatęs daugelyje pasaulio valstybių. Šių metų vasario mėnesį ,,Kyiv Soloists“ išvyko į gastroles po Europą. Koncertuojant Italijoje, Ukrainoje prasidėjo karas. Orkestro muzikantų šeimos yra likusios Ukrainoje, o jie taip ir negalėjo sugrįžti į gimtinę.

Todėl orkestras, padedant pasaulinėms koncertinėms organizacijoms, tęsia koncertus su ypatinga misija: „Mes grojame už taiką. Šiuo metu mūsų darbas sunkus, bet mes grojame. Muzika padeda mums šioje situacijoje ir mūsų pareiga yra atstovauti Ukrainos kultūrai“ – sako orkestro  „Kyiv Soloists“ meno vadovas Anatolijus Vasilkovskis. Kolektyvas į Lietuvą atvyksta po koncertinio turo Švedijoje ir Norvegijoje. Lietuvoje bus surengti tik keturi koncertai ir vienas iš jų Plungės kultūros centro pastangomis, balandžio 13 d. vyks Plungėje.

Koncerto metu, Plungės kultūros centre, skambės ukrainiečių kompozitorių klasikų ir žymiausių nūdienos kūrėjų įstabiausi kūriniai, styginių orkestrui aranžuotos ukrainiečių liaudies dainos. Tai bus ypatingo emocinio užtaiso koncertas, skelbiantis pasauliui žinią, kad Ukraina yra ir bus laisva, kad menas ir kultūra atlieka svarbią misiją, kuri turi būti tęsiama, nepaisant nieko.

Ukrainos nacionalinis kamerinis orkestras ,, Kyiv Soloists“ Koncertas Plungės KC 2022-04-13

Koncerto organizatoriai Plungėje – Plungės kultūros centras. Pagrindinis rėmėjas UAB „Plungės lagūna“, rėmėjai: „Porto“ viešbutis, „Vičiūnų“ įmonių grupės bendraturtis Liudas Skierus, restoranas „Flow“, partneriai: Lietuvos Nacionalinė filharmonija ir Plungės „Rotary“ klubas. Rėmėjų ir partnerių dėka koncertas bus nemokamas. Organizatoriai kviečia pasiimti nemokamus kvietimus kultūros centro bilietų kasoje darbo dienomis 15-18 val. Koncerto metu bus renkamos aukos Ukrainai.

Plungės KC inf.

 

Data

Bal 13 2022
Baigėsi!

Laikas

18:00

Vieta

Plungės kultūros centras
Senamiesčio a. 3, Plungė
QR Code
Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.