Grįžti

Smuiko ir bajano virtuozų dueto iš Ukrainos „YeS Duet” koncertas

2022-06-09 Plungės geležinkelio stotyje koncertuos smuiko ir bajano virtuozų duetas iš Ukrainos „YeS Duet”

Birželio 9 dieną, ketvirtadienį, 19.00 valandą Plungės geležinkelio stotyje koncertuos smuiko ir bajano virtuozų duetas iš Ukrainos „YeS Duet”.

Renginio metu skambės J.S. Bacho, A. Vivaldžio, F. Mendelsono, J. Bramso, A. Piacolos kūryba, Ukrainos kompozitorių M. Lysenko, I. Levitskiy, M. Skoriko kūriniai bei meistriškai atliekamos ukrainiečių liaudies melodijų variacijos.

Šią vasarą smuiko ir bajano virtuozų duetas iš Ukrainos „YeS Duet” mūsų šalyje surengs beveik dviejų mėnesių koncertinį turą „Malda už taiką”. Kolektyvas jau koncertavo Kauno geležinkelio stotyje bei Kaunas Gospel & Worship Festivalyje. Birželio ir rugpjūčio mėnesiais bus surengti koncertai daugelio Lietuvos miestų koncertų salėse, lauko estradose bei geležinkelio stotyse.

Apie „YeS Duet”

„YeS Duet” – tai instrumentinis duetas iš Ukrainos, kuriame groja du Mukačevo valstybinio universiteto (Užkarpatės sritis, Ukraina) dėstytojai – bajanistas Jevgenijus Musijetsas (Євгеній Мусієць) ir smuikininkas Serhijus Dobošas (Сергій Добош). Per penkerius gyvavimo metus „YeS Duet”, be Ukrainos, jau 5 kartus koncertavo Izraelyje, 4 kartus Suomijoje ir Baltijos šalyse, taip pat Vokietijoje, Lenkijoje ir Slovakijoje. Kolektyvas yra įrašęs dvi kompaktines plokšteles: „Life-bringer” ir „From Dark to Light”, o specialiai koncertiniam turui Lietuvoje yra išleista kompaktinė plokštelė „Prayer for Peace”, kurioje skamba gražiausi anksčiau išleistuose albumuose įrašyti kūriniai.

Birželio 9 dieną, 19:00 Plungės geležinkelio stotyje įvyksiantis renginys – nemokamas.

Daugiau informacijos apie „YeS Duet” koncertinį turą Lietuvoje – www.orkestras.org/YeSDuet

 

Data

Bir 09 2022
Baigėsi!

Laikas

19:00

Vieta

Plungės geležinkelio stotis
Stoties g. 29, Plungė
QR Code
Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.